Перший металевий пістолет, який було надруковано на 3D-принтері

| Технології, Короткоствольна зброя | Автор: Web admin
По-русски

Перший металевий пістолет, який було надруковано на 3D-принтері Перший металевий пістолет, який було надруковано на 3D-принтері

Інженери з техаської компанії Solid Concepts перші в світі, хто надрукував металевий пістолет.

Вони зробили це, щоб продемонструвати можливості сучасного промислового 3D-друку і зовсім не ставлять собі за мету розробити технологію, котра буде доступною у кожному домі.

Хоча, рано чи пізно це неминуче станеться.

Для демонстрації інженери виготовили культовий пістолет M1911, який створив Джон Браунінг. Це перший самозарядний пістолет, котрий почали використовувати в армії США, перед тим у них були тільки револьвери.

 Деталі пістолета Деталі пістолета

Деталі пістолета виготовлено методом прямого лазерного нагрівання (спікання) металу (DMLS), такий самий метод використовує НАСА, щоб друкувати деталі для ракетних двигунів. Тільки пружинки було виготовлено окремо.

Після друку деталі відполірували та вручну приладнувати одна до одної. Під час випробувань пістолет виявив високу точність стріляння.

World's First 3D Printed Metal Gun

Представники компанії кажуть, що надрукували пістолет не для того, щоб зробити цей процес більш дешевим або доступним кожному обивателю, а щоб продемонструвати надійність деталей, котрі виготовлені методом DMLS. Обладнання для друку по металу не купиш дешевше, ніж за $ 10 тис., тому більшість ентузіастів 3D-друку не зможуть собі це дозволити.

Як можна побачити на запропонованому відео, компанія Solid Concepts використовувала ще дорожчий промисловий принтер.

Solid Concepts - Direct Metal Laser Sintering (DMLS) Technology

Компанія Solid Concepts має ліцензію на виготовлення зброї і обіцяє протягом п'яти днів виготовити та вислати покупцю комплект 3D-деталей для складання пістолета. Звісно, що зробити покупку зможе лише громадянин США, який має відповідні дозволи.

1,0 1 -1 5
Коментарів (9)

  • 08.11.2013 14:03
    #
    - 10 +

    Панство, може скинемось на принтерок?

    • 08.11.2013 14:15
      #
      - 2 +

      Я готовий. Хто буде казначеєм?!

      • 08.11.2013 14:20
        #
        - 2 +

        Давайте назбираємо охочих.. а потім вже когось "призначимо" :))) .. бо справа ця суто технічна :) Навряд чи хто схоче "кинути" озброєне товариство:)

  • 08.11.2013 14:27
    #
    - 5 +

    Взагалі, завдяки подібним речам усвідомлюєш, що живеш у новому сторіччі)
    Але якщо придиратися, то на конкретному примірнику таки є нюанси з тонкою підгонкою деталей. На прикладі двох пострілів з 1 хв. 37 сек. видно, що завторна рама за щось тормозиться.

    • 08.11.2013 14:40
      #
      - 3 +

      скоріше, живеш в іншій епосі.. де технології зробили такий ривок, що банальними заборонами та намаганнями контролювати все - діяти безглуздо, як мінімум. А підгонка - так це ж перший зразок, було б дивно, якби він був ідеальним. Сама ж конструкція Кольта розроблялась з врахуванням доступних технологій виробництва на той час, а під ЗД принтер ще ніхто не розробляв металевих конструкцій

  • Так цікаво. Тільки доробка може займати більше часу чім виготовлення, наприклад порошковим тисненням ). Хоча хто знає.

    Взагалі швидко від реагували, фірми будуть знати в кого замовляти обладнання якщо що ). Враховуючи що американські війська робили заявку про друк безпілотників вже на авіаносцях. Також говорили про набої.
    Взагалі я думаю що технологія буде гарно сумісна. Наприклад з гвинтівками в яких полімерний корпус типу G36. Пластик посилений металом в середині матиме цікаві властивості. Наприклад якщо використовувати дві головки для друку. одна пластику інша металу. правда з температурою не знаю як буде, але пластмаси є різні.

  • На рекламном ролике фирмы видно, что внутренняя резьба в шестеренке нарезается обычным метчиком. Как же они сделали нарезы в стволе? Принтером или классическим сверлением? На видео действительно видно, что детали недостаточно подогнаны друг к другу. Вероятно таким принтером можно делать металлические изделия, но взаимодействующие детали механизмов будут нуждаться в подгонке. Вопрос №2: насколько прочны такие детали. Ведь одно дело - рекламный ролик с несколькими выстрелами, а повседневная эксплуатация - другое. Хотя эксплуатация эксплуатации рознь. Разная частота применения, климат, уход - все эти факторы надо учитывать. Хотя тема безусловно интересная.


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати