Дезертир продавав зброю з фронту – його затримали на Харківщині

| Силові структури, Кримінал | Автор: Web admin

Вилучені предметиВилучені предмети

На Харківщині правоохоронці затримали військовослужбовця, який після втечі з частини почав продавати зброю, отриману в зоні бойових дій. Чоловік намагався реалізувати автомат АК-74 та гранати, а під час обшуку у нього виявили значний арсенал боєприпасів.

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили та затримали військовослужбовця на Харківщині, який після дезертирства намагався налагодити продаж зброї з фронту. Чоловік приховав видане йому озброєння та інші засоби ураження, а в березні самовільно залишив військову частину, забравши їх із собою, повідомляє ДБР.

Вилучені предметиВилучені предмети

Правоохоронці задокументували спробу продажу автомата АК-74 разом із 17 гранатами Ф-1 із запалами. Вартість угоди становила 150 тисяч гривень. Затримання відбулося безпосередньо під час передачі зброї.

Дезертир продавав зброю з фронту

"Крім того, під час обшуків у його квартирі вилучили 174 патрони калібру 5,45 мм та споряджений магазин із 41 патроном. Військовослужбовцю повідомили про підозру у дезертирстві та незаконному поводженні зі зброєю (ч. 4 ст. 408, ч. 1 ст. 263 КК України). За цими статтями загрожує до 12 років позбавлення волі", — зазначили в ДБР.

Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави понад 800 тисяч гривень. Процесуальне супроводження у справі забезпечує Харківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

ЗатриманийЗатриманий

* * *

Стати членом УАВЗ

Допомогти УАВЗ


Web admin Автор: Web admin11482,2 Переглядів: 7 - 0 +
Коментарів (0)

Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати