П'ять причин на користь переспорядження патронів

| Амуніція та боєприпаси | Автор: Web admin
По-русски

Якщо на стрільбищах ви підбираєте не тільки свої гільзи – то ви, найпевніше, вже переснаряжаетеЯкщо на стрільбищах ви підбираєте не тільки свої гільзи – то ви, найпевніше, вже переснаряжаете

Це не заклик, і не жахачка – просто п'ять розумних причин для переспорядження патронів.

1. Брак патронів в магазинах. Не знайшли потрібний патрон в магазині? Можна закупити інструменти, порох, свинець і власноруч виготовити собі патронів.

Базовий добір інструментів для переспорядження коштує не дешево. Але якщо ви завзятий стрілець – ціна не матиме значенняБазовий добір інструментів для переспорядження коштує не дешево. Але якщо ви завзятий стрілець – ціна не матиме значення

2. Здобуте почуття самодостатності. Для когось це хобі, для когось – зняття напруги. А когось тішить щось зроблене своїми руками.

3. Гра з кількістю метальної речовини. Ви зможете впливати на швидкість лету кулі, енергію, точність і відбій при пострілі. На збройових заводах часто змінюють склад порохового заряду, тому переспорядження дозволить вам завжди точно знати характеристики патрона.

Омріяний робочий стілОмріяний робочий стіл

4. Економія. Все просто: якщо ви багато стріляєте – то і переснаряжаете багато; чим більше переснаряжаете – тим більше заощаджуєте.

5. Маючи навички переспорядження, ви не будете залежати від різних змін і заборон на ті чи інші патрони. Більше того, ООН також іноді намагається зайнятись регулюванням ринку патронів і зброї, а отже для впевненості у завтрашньому дні ці навички зайвими не будуть.

Web admin Автор: Web admin11244,1 Переглядів: 1441 , Коментарів: 7 - 7 +
1,0 1 -1 7
Коментарів (7)

  • 12.10.2015 08:53
    #
    - 0 +

    >>>Владея навыками переснаряжения, вы не будете зависеть от различных изменений и запретов на те или иные патроны.
    Запрет на определенный вид патронов? Вот это им хорошо живется.. А как насчет запрета на само переснаряжение?

    • Наверное статья для визуализации. Ну знаете, как в книгах про успех, советуют мечтать представляя себя богатым и успешным, что бы это приблизить. Так и тут) Приближаем отмену запрета на переснаряжение)

    • 12.10.2015 14:11
      #
      - 0 +

      Запрет массового переснаряжания СЕЙЧАС легко обходится. Но обходится он де-юрэ. Де-факто, могут и прижать. Алгоритм следующий:

      - Передаете полный комплект оборудования по переснаряги в армейское подразделение (не добровольцы).
      - Ходите к ним в гости с пропуском.

      Главное иметь хорошо развитый навык коммуникации.

      Пули, порох вам дадут, и может быть даже много и бесплатно. А выносить и использовать продукт можно без проблем, пока гильза гражданская. Ведь транспортировать боеприпас разрешено,т тем более под вашу красную книжечку.

      Переснаряжение на территории В\Ч также разрешено, иначе любой раздельный заряд или мина с довеском пороха стали бы наружением закона.

      Запрещено только продавать (даже "ММГ" пули с БС или гильзы с военной маркировкой, или порох всех марок). Поэтому убедитесь что улючи от хранилища-мастерской есть только у вас и у комбата снайперов или разведбата. Никаких "дать подержать ключи" прапорщикам, солдатне, полканам и старлеям.

  • я бы добавил еще пунтк:
    6. Благодаря полученному опыту релоадинга у вас всегда есть правильный патрон под правильную ситуацию, а это +100% к меткости и скорости ;)

  • 12.10.2015 18:51
    #
    - 1 +

    Релоад це цікава дисципліна, яка дозволяє перш за все підібрати найбільш сталий до твого ствола набій. А потім виготовляти найбільш схожі до обраного, що дозволяє отримати найкращу купчастість. Із серійними набоями зробити це не можливо. Принаймні за ту ж саму ціну.

  • 12.10.2015 21:11
    #
    - 0 +

    Дело прошлое , после охоты переснаряжал охотничьи патроны, если это можно назвать релоадингом , могу сказать , что важен сам процесс , мне лично было в кайф повозиться .


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати