Питання про дозвіл на зброю членам сім'ї

| Законодательство | Автор: Андрій Поданенко

Дозвіл на нарізну в ЧеркасахДозвіл на нарізну в Черкасах

Вітаю шановні.

Є запитання. Для отримання дозволу на зброю дружині, - потрібно купувати ще одну одиницю, чи є процедура отримання дозволу на той самий ствол?

1,0 1 -1 5
Решение (6)

  • 15.07.2015 13:12
    #
    - 4 +

    Прописанная в 622-м приказе процедура получения разрешения подразумевает покупку и не подразумевает совместное владение.
    Если нужно отдельное разрешение для супруги, то только отдельная единица оружия.

    • 15.07.2015 14:33
      #
      - 1 +

      (((((((
      Ну ок. Прийдеться тоді купляти окрему одиницю

    • 15.07.2015 17:20
      #
      - 0 +

      Згідно із ст. 19 Конституції України – Основного Закону України: органи державної влади та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

      А це означає при нормальній судовій системі і за відсутності Закону який регулює відносини щодо зброї згаданий наказ МВС не мав би застосовуватись.

  • 15.07.2015 13:48
    #
    - 8 +

    Вот еще одно проявление монопольного влияния МВС!

    • 15.07.2015 13:52
      #
      - 8 +

      Если жена сидит дома с ребенком и к ней в дверь ломятся 3 лба с ножами и битами (в лучшем случае) то она не имеет права применить стоящий в сейфе дробовик мужа, по тому, что у нас запрещено совместное владение.....тьху ты бредятина!!! Остается или вызвать милицию или ждать мужа с работы (что иногда быстрее).

      • 15.07.2015 14:01
        #
        Решение
        - 5 +

        ІМХО, сейф для дружини також має бути свій.

        • 15.07.2015 14:26
          #
          - 1 +

          про сейф не сказано ничего только про оружие.

        • 15.07.2015 14:30
          #
          - 0 +

          Чому

          • 15.07.2015 15:21
            #
            - 3 +

            Сторонні особи не мають мати доступу до зброї без відома дозвільної (і ключі мають бути тільки у власника). Отже підозрюю, що сейфи мають бути різними. Хоча логічно було б мати один на двох, чи більше членів сім'ї.

            • 15.07.2015 15:23
              #
              - 1 +

              "Підозрюю" - чи мають?

              • 15.07.2015 15:25
                #
                - 1 +

                Я підозрюю. Офіційних коментарів від офіційних осіб не маю. Прямо це написане не бачив. Але зважаючи на викладене вище, таки має бути окрема шафа для зберігання зброї з доступом тільки іншої людини.

                • 15.07.2015 16:01
                  #
                  Решение
                  - 2 +

                  Сейф має бути окремий. Це однозначно виходить з трактовки 622 наказу. Доступ до зброї тільки власника.

      • 15.07.2015 14:02
        #
        Решение
        - 9 +

        Такі екцеси найяскравіше показують, що самооборона в нас не передбачена як така. Тобто формально начебто і дозволена, але абсурдні обмеження роблять її фактично неможливою.

      • 15.07.2015 14:37
        #
        - 1 +

        Значить буде другий сейф... І другий ствол

  • 15.07.2015 14:32
    #
    Решение
    - 3 +

    Ще один факт недолугості 622. На моє питання чи можна брату (прописані в одній квартирі) теж оформляти зброю, сказали що має бути окремий сейф, бо якщо один на двох то у нього є доступ до моєї, а у мене до його зброї, що заборонено в інструкції. замкнутий круг.

  • 15.07.2015 14:38
    #
    - 0 +

    Що ви голову собі морочите - віддайте дружині зброю - нехай на неї зареєструють, а якщо ви будете з дітями поки вона на роботі то будете діяти на свій страх і ризик

  • 15.07.2015 14:56
    #
    - -5 +

    А для чего разрешение жене?
    Чтобы пострелять? - ну так в присутствии мужа законно даже детям.
    Для участия в любых мероприятиях? - в присутствии мужа законно.
    Или она сама взяла ружьё и пошла на охоту? - ну тут как зубная щетка - каждому своё ружьё!
    Защищаться дома может любой член семьи - так как факт оружия законный!

    • 15.07.2015 15:20
      #
      - 4 +

      да, судьям пофиг, кого сажать за превышение - владельца или его жену(((

    • 15.07.2015 15:33
      #
      - 2 +

      Для того, щоб вона могла обороняти себе при відсутності чоловіка.
      І головне, щоб вона мала "власну" зброю

      • 15.07.2015 16:04
        #
        - 0 +

        обороняться может любой член семьи - законы не нарушены, так как оружие законно приобретено и законно хранится, тут всё чисто!

        И кажется прецеденты когда жена использовала ружьё муже как и муж ружьё жены(прокуроры любят списывать ружья на жен) уже были и всё было ОК

        Если хочет иметь своё - то пусть делает своё разрешение и покупает своё, сейчас это не проблема

        • 15.07.2015 16:08
          #
          - 0 +

          Я не прокурор, тому мене цікавить частина закону.

        • 15.07.2015 16:24
          #
          Решение
          - 1 +

          Буде гімор для власника зброї шо не убезпечив схоронність зброї і допустив третіх осіб до зброї в резлуьтаті чого були постраждалі.

          • 15.07.2015 16:28
            #
            - -1 +

            в случае самообороны это всего лишь лёгкий штраф - и то при доказательстве необходимой самообороны дважды за один поступок наказать не могут!

            • 15.07.2015 16:44
              #
              - 0 +

              Якщо є варіант без штрафу - для чього тоді йти шляхом ризику?
              Ми ж про безпеку тут говоримо, а не про те, як обійти законодавство

              • 18.07.2015 17:27
                #
                Решение
                - 1 +

                Один ствол - один власник, суміжного володіння не може бути! Дружині відповідно потрібно зареєструвати на себе нову одиницю зброю, а не ту що у Вас!


Войдите, чтоб пользоваться ответами