Андрій Яковенко

Андрій Яковенко

Рейтинг 10,8

Новорічний розіграш призів від Arsenal 911 серед дійсних членів УАВЗ

Чи є якийсь спосіб перевірити своє членство? Мені приходило нагадування про необхідність сплати внеску для його продовження і я на 90% впевнений, що сплатив його, але мені не прийшло жодного підтвердження і через це є сумніви.

| Рейтинг: 0

Вісім випадків, коли гвинтівку AR-15 використовували для самооборони

В мире достаточно реальных проблем чтобы не нужно было преувеличивать едва существующие. К счастью, сейчас большинство мифов даже не обязательно проверять самому — уже почти все можно легко найти.

Вот видео с Demolition Ranch, где довольно подробно проверена опасность рикошетов с разными калибрами и даже разными типами боеприпасов. www.youtube.com

Пробивающая способность у .223, .308, 7,62х39, конечно, больше, чем у дроби, но на счет задницы соседа из соседнего кирпичного дома тоже преувеличивать не надо. А гипсокартон, например, не спасет ни от пистолета ни от гладкоствола. Вот неплохой разбор опасности использования AR-15 для самообороны в домах с гипсокартонными перекрытиями в сравнении с 9x19: www.outdoorhub.com

| Рейтинг: 4

Верховний суд України відкрив провадження за заявою члена УАВЗ

По-перше, дякую за те, що ви робите.

Скажіть будь ласка, чи ви розглядали можливість подання скарги в антимонопольний комітет щодо всім нам відомого підзаконного акту, який був прийнятий для створення несправедливої конкуренції на ринку короткоствольної зброї, зокрема для створення штучного попиту на пристрої для відстрілу гумових куль?

| Рейтинг: 1

Кевларовий захист будуть замінювати на пластиковий

Шиї і голові нічого хорошого не буде, але це дає шанс, тоді як при влучанні кулі в голову шанси майже нульові.

В мене є НВМПЕ пластини для бронежилета і ми перевіряли їх різними боєприпасами, у тому числі трасерами і БЗ. Не запалюється. Якщо просто намагатись підпалювати, то трохи горить і плавиться, але гасне якщо прибрати вогонь, тобто хвилюватись про опіки в ції броні можна менше ніж без неї.

| Рейтинг: 0

Все, що потрібно знати про крок нарізів ствола

Дякую, чудова стаття.

У мене є підозра, що в перекладі є невелика помилка. Twist перекладений як крок нарізів і це правильно, але bigger twist — це коли обертання сильніше, чому відповідає менший крок нарізів і навпаки, slower twist — це більший крок нарізів.

| Рейтинг: 0

OSS Suppressor System: проточний глушник без перегородок

Обычный глушитель повышает давление пороховых газов и, при условии использования с глушителем обычных сверхзвуковых патронов, с ним обычно используют более жесткую пружину. Более жесткая пружина дает большую скорость работы механизма перезарядки и, соответственно, больший темп стрельбы в режиме автоматического огня.

Если глушители, о которых тут идет речь, давление пороховых газов не повышают, то и пружину менять не надо и, соответственно, темп стрельбы останется прежним, что можно считать замедленным по сравнению с обычным глушителем.

Кстати, интересно, будет ли нормально досылаться патрон если с таким глушителем стрелять дозвуковыми патронами — может же и не хватить давления.

| Рейтинг: 1