Владимир Мальцев

Рейтинг 11,6

У Кіровоградській області пішов під суд патрульний поліцейський, який задушив водія під час затримання

Дивуюсь коментаторам, які масово лижуть одне місце мусорам :( Хіба їх не вчать засобам рукопашного бою, що чоловіка можливо було виключно позбавити життя, тільки б він не уникнув "покарання"? Та хай би вже втік додому, аби живий!

| Рейтинг: -1

Поліція опублікувала відеозапис стрілянини під час затримання зловмисника, який кинув гранату в правоохоронців

Якесь хамовате бидло в чоній формі, не представившись, намагається потрапити в авто громадянина. До того ж звертаючись до нього іноземною (фрацузькою?) мовою. Як громадянин може виконати вимоги (навіть незаконні), якщо до нього звертаются іноземною мовою? Хто взагалі допустив іноземних поліцаїв зі зброєю на территорію України?

| Рейтинг: 3

У Києві поліція відкрила вогонь на ураження по машині з жінкою за кермом

Вы напрасно передергиваете - я отлично знаю Правила дорожного движения. Этот форум - не место спора о правах полиции, но вы с легкостью можете убедиться в моих словах, САМОСТОЯТЕЛЬНО направив информационный запрос в ближайшее Управление патрульной полиции. И получите тот же ответ, что и я : разрешений на спецсредства у полиции нет.

| Рейтинг: 0

У Києві поліція відкрила вогонь на ураження по машині з жінкою за кермом

У полицаев хоть есть разрешения на мигалки, которыми они пытались остановить водителя? А на громкоговоритель? Нет и нет. Похоже это неизвестно только вам. Поэтому у нормального законопослушного гражданина нет оснований останавливаться на всякие "мигалки" и "крякалки".

| Рейтинг: 0

Верховний Суд підтвердив право особи на захист свого життя і здоров’я від протиправних посягань

Так же, как и с этим решением. Закон давно разрешает подобные меры "при проникновении в жилище или ДРУГОЕ ВЛАДЕНИЕ ЛИЦА". Как раз автомобиль и есть "другое владение лица". Только суды не обращают на это внимание :(

| Рейтинг: 0