Роман Фельдман

Роман Фельдман

Рейтинг 10,8

Будет ли у нас Закон об оружии?

Та це я до того, що якщо знайдете новенького АК то не потрібно відразу бігти і здавати його в міліцію.

| Рейтинг: 0

Будет ли у нас Закон об оружии?

Закони про зброю для громадян рано чи пізно з'являться, але, якщо є можливість, то чекати їх і сподіватись на них не обов'язково.
"Те, кто не обзавелся своими мечами, падут под ударами чужих." Джон Рональд Руэл Толкин. Властелин Колец

| Рейтинг: 11

Як нам захистити Батькивщину?

Ідея - супер! Можливо доопрацювати з деяких питань, але взагалі - супер. Ще хочу звернути ось на що увагу: Ми цілими роками чуємо про намагання любої влади "покласти око" на кошти людей, які "зашиті в матрацах", як засіб на чорний день (зазвичай у вигляді золота або фарбованих папірцях) для наповнення золотовалютних резервів, які в Україні постійно на нижній межі. І йдеться про дуже великі суми. Я ось, наприклад розібрав би свій матрац та краще купив би пару АК та набоїв до них ніж розраховувати на те, що зможу в тяжкі часи купити палку ковбаси за ті папірці. А от така реальна зброя та набої - це вже буде дуже ліквідний товар. Як фінансовий наслідок такої операції з розпродажу військових арсеналів- поповнення золотовалютного резерву і злив валюти в банківську систему, що спричинить падіння курсів валют. Як підвищення обороноздатності нації - миттєва реакція громадян на можливе вторгнення ворога. Для того, щоб не виникало бажання постріляти в лісі з автоматичної зброї, можливо зробити продаж тільки опломбованих версій (або в опломбованому футлярі), з можливістю викупу за ринковою ціною, здійснювати реєстрацію - перереєстрацію таких версій. Можливо також влаштувати біржі з продажу. Короче десь так. Вибачаюсь за "сумбурність"

| Рейтинг: 3

Про всяк випадок: якщо раптом і справді війна

Кримчани, принаймі кримські татари, кримські росіяни, кримські українці, кримські євреї, кримські армяни та кримська чеченська діаспора вже свою позицію висловили. Так, що заради них вже варто відвоювати Крим від диких угро-фінських кацапів.
І нічого ми не просрали, все в нас є, зброї вистачить. Просто не все можна по телевізору показувати. Ворог теж телевізор дивиться.

| Рейтинг: 1

На этой неделе необходимо рассмотреть законопроект "О гражданском оружии и боеприпасах"

Наприклад сторінка УАВЗ є в твіттері. Необхідно активно "ретвітити" повідомлення всіх сторонників легалізації зброї, наприклад Правого Сектору (нехай він і не всім подобається), Тетяни Монтян (нехай її більшість і не любить ) і т.д. Робити всіляки "лайки" на сторінках в фейсбуці тих статей, які закликають до легалізації незалежно від особистого відношення до автора. Таким чином, ці статті і повідомлення будуть на перших місцях в пошуку.

| Рейтинг: 0

На этой неделе необходимо рассмотреть законопроект "О гражданском оружии и боеприпасах"

Зараз вся увага прикута до окупації Криму та можливої окупації інших областей України. Більшість інформації свідомі громадяни отримують із соціальних мереж та незалежних ЗМІ. Поки що політики читають те, що люди пишуть в соціальних мережай і цим потрібно скористатися. Необхідно писати повідомлення або задавати питання, які будуть просувати думку легалізації зброї. Короткі неагресивні (агресії зараз достатньо) та ненав'язливі повідомлення у всіляких фейсбуках та твіттерах про необхідність легалізації зараз просто необхідні. Зараз саме той час, коли люди замислюються про свою безпеку. Я з себе вже почав. Прошу всіх однодумців підтримати.

| Рейтинг: 2

Про всяк випадок: якщо раптом і справді війна

Відвоювати Крим дуже реально:
1. На території Криму є підтримка серед частини населення.
2. На території Криму є боєздатні частини армії.
3. ЗСУ будуть здійснювати операції "на своєму полі"

| Рейтинг: 2

Травматична зброя - зброя самооборони чи зброя самообману?

Пропозиція від Ємця: "ТСК з підготовки нової редакції Конституції України провела вчора організаційне робоче засідання. Визначали тактичні питання.
Шановні друзі по Фейсбуку, є ідея (а то потім "чого народ не спитали, понаприймали там самі і т.д."): якщо маєте бажання долучитися до процесу написання головного закону країни -- прошу до вівторка надати ваші пропозиції.
Обов'язкова вимога -- оформити як годиться для законопроекту. Проект закону,пояснювальна записка, порівняльна таблиця тощо. На сайті ВР є безліч прикладів (в розділі законопроекти).
В форматі допису у фейсбук пропозиції прийматись не будуть. Пс. Гарантую що всі належно оформлені ініціативи будуть розглянуті ТСК. e-mail: Yemets.Leonid@rada.gov.ua"

| Рейтинг: 1

Родичі підстрелених злочинців ремствують

Щось я не зрозумів, у них що, нема в законодавстві обов'язку для власника зброї втрутитись в таку ситуацію?
Було б правильніше, якби зброя була б не тільки для САМОзахисту, а й для захисту потенційних беззбройних жертв.

| Рейтинг: 0

Круглый стол "КП": Нужно ли разрешать свободное хождение травматического оружия

Ну, в моїй схемі всього 2 папірця: від МВС та від МОЗ. З цими двома папірцями, які засвідчують "право на купівлю", громадянин йде в магазин і віддає їх продавцю. Для продавця це документи, які дають йому "право на продаж" цьому громадянину. В такій схемі виключена коррупційна складова.

| Рейтинг: 0

Круглый стол "КП": Нужно ли разрешать свободное хождение травматического оружия

На мій погляд, найпростішим та найлогічнишим механізмом видачі дозволів на володіння зброєю міг би бути такий порядок:
1. Кабінет Міністів України постановою затверджує перелік категорій громадян, які не мають права зберігання, володіння чи застосування зброї виходячи із таких критеріїв:
а) фізична можливість використання зброї (необхідне хоча б одне зряче око та можливість натискання на гачок)
б) можливість нести повну кримінальну та/або адміністративну відповідальність пов'язану із використанням зброї. (наприклад повноліття, психічний стан і т.і.)
2. Орган МВС на запит видає довідку громадянину тільки про те, що "громадянин не відноситься до категорії громадян, яким заборонено володіння згідно Постанови КМУ"
3. Дільничий психіатр на запит видає громадянину таку ж довідку, що "громадянин не відноситься до категорії громадян, яким заборонено володіння згідно Постанови КМУ"
Додатково, право на володіння зброєю може бути обмежене судом (наприклад за рецидив скоєння тяжкого злочину із застосуванням вогнепальної зброї)
Додатково, орган МВС може обрати запобіжним заходом "тільки відкрите" носіння вогнепальної зброї.(для спрощення ідентифікації озброєної людини)

| Рейтинг: 0

Ігор Янків: Має з’явитися певна культура поводження зі зброєю, бо вона, бачте, може стріляти…

"...Має з’явитися певна культура поводження зі зброєю..."
Я, наприклад, дуже культурно поводжусь зі своєю рушницею. Після кожного влучного пострілу кажу їй "дякую" а після невлучного ніяк її не караю а тільки пояснюю їй, що "так неможна". Надовго в темному сейфі не залишаю. Навіть підсвітку туди збираюсь провести....

| Рейтинг: 5