Сергій Єгоров

Рейтинг 24,6

Де можна зберігати зброю у випадку виїзду?

З власного (майже) досвіду. Коли мене призвали, зброю забрав батько, який має свою, бо моє житло лишилося без постійного нагляду. Він же написав до поліції заяву, до якої додав документи про мою мобілізацію. У дозвільній сказали що вони не проти, якщо зброя лишиться у мене в сейфі, якщо там буде хоч хтось, хто буде наглядати за житлом. Мовляв, аби було кому, коли що, вчасно заявити про «нештатну ситуацію». Здавати зброю на зберігання до МВС не ризикнув, бо там надзвичайно висока вірогідність отримати її «трохи некомплектною».

| Рейтинг: 0

Чи можна ввезти з Польщі в Україну шасі та пару магазинів до гвинтівки?

Відповідно до законодавства: можна, але потрібне декларування. Спроба провести поза митним контролем буде вважатися контрабандою зброї та частин до неї, що тягне за собою кримінальну відповідальність.

| Рейтинг: 2

Як отримати довідку 127о без військового квитка? Решение

Зверніться до приватної клініки, що має відповідну ліцензію. 99% їх взагалі не питають про військовий квиток. Отримувати можете будь-де, якщо медичний заклад має ліцензію на відповідну діяльність. Як правило, якщо медичний заклад має ліцензію на водійську комісію, то вони видають й цю.

| Рейтинг: 3

Що робити, коли відмовляють у видачі дозволу на придбання зброї?

Власне, якщо вони так вперлися — то варіантів небагато. Або піти взяти ту довідку, або чекати доки ВР таки прийме відповідний закон. Бо МВС вперто вимагає від нас працювати кур'єрами між їх підрозділами, хоча цілком можуть дати бланк розписки-дозволу на отримання цієї довідки без вашої участі й зробити все самі. Можете спробувати у відповідь надіслати їм такий дозвіл, з посиланням на те все, на що посилаються вони. Але це навряд матиме результат.

| Рейтинг: 0

Какие патроны можно купить при наличии разрешения и каким документом это регламентируется? Решение

1. Закона нет.
2. В 622 приказе таких ограничений не указано. Там только про покупку «компонентов» и переснаряжение гладкоствольных патронов написано.
И да, всё сводится к настроению продавца. Максимум что ему будет за немотивированный отказ в продаже (чего угодно, не только патронов) — штраф владельцу магазина. И не очень большой.

| Рейтинг: 5

Что предпринять в случае визита участкового к скандальным соседям?

Поддержу уже выссказавшихся коллег. Имел схожую ситуацию при оформлении нарезняка. Участковый, зная историю «взаимоотношений», даже не пошёл опрашивать соседей. Так что, поставить его в известность, прежде чем он куда-то пойдёт. Если, конечно, пойдёт.

| Рейтинг: 1

Що робити з особистою зареєстрованою зброєю під час повної мобілізації?

Зберігати за місцем служби його не дозволять, бо у кімнаті зберігання зброї не повинно бути сторонньої зброї, так само й на складах РАО. Самі маєте розуміти: якщо затвердженого МінОборони порядку зберігання власної зброї військовослужбовців немає, а його немає, то жоден психічно здоровий командир не дозволить його зберігати. Офіційні варіанти: здати на зберігання у «дозвільну» або передати на зберігання іншій особі, що має дозвіл на зброю відповідної категорії. Більш «прозаїчний» варіант: «забути»/«не встигнути» здати й залишити вдома у сейфі. Якщо це можливо, звісно ж.

| Рейтинг: 11

Вопрос о расшифровке статьи в военном билете

Кроме врачебной тайны там есть ещё такой момент как военная тайна. Документ по которому кодируются «болезни» отнесён Министерством Обороны к категории «для службового користування». Т.е. «расшифровку болезни» не дадут. И скорее всего, там в документах не болезнь закодирована, а ВУС. Их пусть почитает сам: zakon2.rada.gov.ua

| Рейтинг: 3

Питання про реєстрацію трофейної зброї

Якщо коротко: ніяк. Принаймні до прийняття відповідних законів.
Якщо довго:
«Місячник» здачі зброї триває з 1 січня по 31 грудня включно. Ця назва — лише агітація з боку МВС, мовляв здавайте швидше бо буде гірше, а насправді відповідальність за здану зброю однакова незалежно від проведення «місячників». Але у будь-якому разі цей СКС вам не зареєструють через його походження. До того ж, це буде вже не 263 стаття, а інша (номер не пам'ятаю), бо стосується не цивільної особи а військовослужбовця. Тобто послатись на відсутність закону який захищала б стаття Кодексу — не вийде. Принесете його, почнуть перевіряти походження й таке інше, стане відомо що його або вкрадено десь зі складів або він зареєстрований за кимось. Тобто походження однозначно «кримінальне».

| Рейтинг: 12

Чи відрізняється для військовослужбовця процедура отримання дозволу на зброю?

12.3. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших військових формувань, а також особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України дозволи на придбання
мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, основних частин зброї, пневматичної зброї, холодної зброї одержують після подання рапорту, довідки з місця служби, платіжного документа (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги, копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України та заповненої картки-заяви. { Пункт 12.3 глави 12 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 ) від 07.08.2013 }

| Рейтинг: 0