Сергій Єгоров

Рейтинг 15,2

Глушники для морських піхотинців

Якби у подібних статтях було посилання на джерело, де було б можна спробувати знайти більше подробиць (зокрема, там можуть бути технічні специфікації замовлення), це було б чудово.

| Рейтинг: 2

Штат Іллінойс став лідером з продажів вогнепальної зброї

Гибкость и оперативность не значит «бросить всё и побежать решать сиюминутный всплеск спроса не думая о будущем». Повысить количество выпускаемой продукции можно несколькими способами, но все они имеют далеко идущие результаты. Можно добавить увеличить сменность работы оборудования, но тогда рабочим ночных смен нужно платить двойное жалование, и не известно что будет, когда спрос спадёт. Можно увеличить скорость работы, но это наверняка скажется на качестве продукции и можно улететь с рынка вообще. Оборудования может не хватать вообще, и тогда его нужно покупать — дело не одного месяца, не говоря уже о том, что оборудование может утратить свою актуальность раньше, чем отработает затраты на приобретение и введение в эксплуатацию. В этом и разница между нашим и развитым рынком — смотрят на перспективы, а не только на моментальную выгоду.

| Рейтинг: 1

Куля пролетіла півтора кілометра і важко поранила жінку

Десь була новина, що у якомусь з американських штатів ліквідували кулегільзотеку легальної зброї, бо за її допомогою не було розкрито жодного злочину за десятки років існування — лишили саму лабораторію та сховище речових доказів.

| Рейтинг: 6

Збройні сили Британії можуть відмовитися від танків

Найменша питома потужність (1200 сил було б ОК для «легких» українських танків, але не для його 60+ тон), використання розділених гарматних пострілів коли усі інші використовують унітарні, відносно слабка нижня лобова деталь бронекорпусу. Ось вже маємо причини відмовитись від Challenger 2 через високу вартість виправлення недоліків. Певно, щось схоже має й Warrior.
З урахуванням розвитку «безпілотних» систем, РЕБ та РЕР стають все більш значущими факторами на полі бою.

| Рейтинг: 2

Найстаріший виробник зброї в США Remington оголосив про банкрутство

Зокрема, через позови «родин жертв Сенді Хук», бо саме Remington був виробником зброї. Після цих позовів звідти пішла купа інвесторів, як наслідок нестача оборотних коштів, тощо. Й привіт чергове банкрутство.

| Рейтинг: 3

Канадська поліція затримала дівчину в костюмі штурмовика з "Зоряних війн" через пластикову зброю в її руках

Вы правда думаете, что если стрелять будет человек одетый в обычную одежду, то от этого что-то изменится? И да, Вы уже пытаетесь съехать с темы, и «забыли» свои же слова: «+ко всему взрывчатка под пластиковым костюмом». Как и ожидалось.

| Рейтинг: 3