Сергій Єгоров

Рейтинг 24,6

Тероборона Кіровоградщини отримала гвинтівки M14

Умовно: побудували такий завод, його знищили ракетним ударом, й знову б не було набоїв. Й було б як з дорогами: злили купу грошей, а тепер наново будувати бо їх розбито.
Власне, за наявності постачання з-за кордону з БК для стрілецької зброї жодних проблем. Все одно зараз 90% вогневого ураження наноситься артилерією, авіацією та протитанковими комплексами.

| Рейтинг: 1

США передали Україні 40-мм автоматичні гранатомети Mk19

Зато создало КБ «Точные механизмы» и наладила производство «Кузня на Рыбальском». Называется УАГ-40. Закупались в составе модулей для бронетехники для армии и нацгвардии. Но сейчас закупать не будут и близко, угадайте почему с пол-раза.

| Рейтинг: 1

Міфи та дезінформація про експансивні кулі

>«Чи це правда, що набої з експансивними кулями вибухають в тілі тварини під час полювання».

На такі питання завжди кортить відповісти «так, й розривають труп на дрібні шматочки, докази можете побачити у документальних іграх Quake та Doom».

| Рейтинг: 2

Артемій Рябчук розповів на камеру, як убив 5 людей та ще стільки ж поранив. Відео

НГУ — не армия, а жандармерия, это так, для уточнения. Но кроме версии о травле есть другие, которые могут оказаться ближе к истине, чем неуставщина. Уж слишком обдумано он действовал.

| Рейтинг: 1

Різдвяна листівка озброєної родини конгресмена США Томаса Массі

От мені цікаво, чому вони не вимагають заборонити бокс, ММА, взагалі усі бойові мистецтва? Адже якісно підготовлений боєць голіруч зробить чимало трупів та тяжко травмованих, та й зупинити його буде не менш тяжко, ніж озброєного вогнепальною зброєю. А якщо він ще й якесь мачете візьме, або просто ланцюг... Але ні, чомусь то «добре бо фізичні навантаження», а зброя «завжди погано бо призначено вбивати».

| Рейтинг: 3