Сергій Єгоров

Рейтинг 24,6

На блокпосту у Харкові правоохоронцям погрожувати зброєю чоловіки у військовій формі

Цікаво, а чому майже ніде не кажуть, що дії того «зведеного загону на блок-посту» підпадають під ст. 114-1 «Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань», яка є значно тяжчою за «погрози та насильство»?

| Рейтинг: 1

У Силах оборони впровадять систему Delta

Цю "штуку" почали розробляти та впроваджувати років 5 тому, якщо не більше. Хороша та корисна ідея, але за таку реалізацію.... я б трохи відбив ноги, якими її робили.

| Рейтинг: 1

Тероборона Кіровоградщини отримала гвинтівки M14

Умовно: побудували такий завод, його знищили ракетним ударом, й знову б не було набоїв. Й було б як з дорогами: злили купу грошей, а тепер наново будувати бо їх розбито.
Власне, за наявності постачання з-за кордону з БК для стрілецької зброї жодних проблем. Все одно зараз 90% вогневого ураження наноситься артилерією, авіацією та протитанковими комплексами.

| Рейтинг: 1

США передали Україні 40-мм автоматичні гранатомети Mk19

Зато создало КБ «Точные механизмы» и наладила производство «Кузня на Рыбальском». Называется УАГ-40. Закупались в составе модулей для бронетехники для армии и нацгвардии. Но сейчас закупать не будут и близко, угадайте почему с пол-раза.

| Рейтинг: 1

Міфи та дезінформація про експансивні кулі

>«Чи це правда, що набої з експансивними кулями вибухають в тілі тварини під час полювання».

На такі питання завжди кортить відповісти «так, й розривають труп на дрібні шматочки, докази можете побачити у документальних іграх Quake та Doom».

| Рейтинг: 2

Артемій Рябчук розповів на камеру, як убив 5 людей та ще стільки ж поранив. Відео

НГУ — не армия, а жандармерия, это так, для уточнения. Но кроме версии о травле есть другие, которые могут оказаться ближе к истине, чем неуставщина. Уж слишком обдумано он действовал.

| Рейтинг: 1