Сергей Самойленко

Рейтинг 27,3

Як зберігати зброю в тимчасовому місті проживання?

Чим даний випадок (пострєлухи), відрізняється від правил бепечного поводження зі зброєю, наприклад, на полюванні? Проблем взагалі ніяких не повинно виникнути, якщо вони звичайно, не створені штучно. А так правила безпеки, ну й здоровий глузд.

| Рейтинг: 1

Питання про реєстрацію трофейної зброї

Тема виявилась цікавішою ніж здавалось. Уважно переглянув 1135-1, визначення "трофейна зброя", відсутнє. Хоча стаття 23. "Знайдена зброя", можливо частково компенсує це визначення, але ж чи влаштує це учасників АТО (власників нелегальних стволів). Між знайденою й здобутою в бою зброєю, різниці ніякої, зброя вона і в Африці зброя. Але спосіб в який вона отримана різниться кардинально, й багато хто може образитись на таке трактування, як "знайдена зброя". Так, що думаю визначення "трофейна зброя", повинно бути затверджено на законодавчому рівні (реєструвати її все одно, рано чи пізно, доведеться).

| Рейтинг: 1

Что делать, если просрочено разрешение на гладкоствол?

"...Самый дешевый вариант - забыть про ружье и про свои претензии...".
Іване, я не буду переконувати Вас, що діяти законним шляхом надійніше, це ж очевидні речі. Все інше кримінал, воно Вам потрібно?
Наостанок ще трохи інфи для Вас:
"...переоформлюється дозвіл на зброю у строк до одного місяця. Дуже часто трапляється так що власники зброї з тих чи інших причин не переоформлюють свої дозволи. Наслідком таких діє буде накладення адміністративної відповідальності на власника зброї. Сам по собі факт простроченого дозволу на зброю вже може трактуватися як незаконне зберігання зброї.
Так практиці трапляються випадки що власників притягували до кримінальної відповідальності, санкція статті за незаконне зберігання зброї передбачає від 2 до 5 років позбавлення волі.
Отже, для уникнення проблем пов’язаних із простроченим дозволом на зброю, потрібно в першу чергу не забувати продовжувати термін дії дозволу, а якщо вже 3 річний строк пропущено, елементарно звернутися у дозвільний відділ МВС для добровільної здачі зброї з подальшим продовженням строку дії дозволу..."
Н А К А З

N 314 від 31.05.93 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
12 серпня 1993 р.
за N 106


Про затвердження Інструкції про порядок приймання,
зберігання, обліку, знищення чи реалізації
вилученої, добровільно зданої, знайденої зброї та
боєприпасів до неї
Читайте уважно тут:
zakon2.rada.gov.ua

| Рейтинг: 1

Что делать, если просрочено разрешение на гладкоствол?

"...думаю, не вернут.."
На якій підставі? Для цього потрібна серйозна причина, як наприклад незаконна переробка зброї, але це вже буде конфіскація з усіма ...
Повірте, навіть на зберігання не дуже хочуть брати, але зобов’язані. Спитайте в дозвільній, чи нема на продаж зброї (звичайно, в законному порядку). І Вам запропонують 3-4 ружбайки, які знаходяться на зберіганні (вмер власник, чи т.і.). Але, продаж буде здійснено тільки з дозволу власника, або спадкоємців.

| Рейтинг: 0

Что делать, если просрочено разрешение на гладкоствол? Решение

"...Стаття 192. Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік
Порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання -
тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян..."
(Стаття 192 із змінами, внесеними згідно із Законами N 3806-12 від 24.12.93, N 148/96-ВР від 25.04.96, N 55/97-ВР від 07.02.97, N 2247-IV від 16.12.2004)
Це теорія, на практиці, дзвінок-попередження з дозвільної + візит дільничого + примусове вилучення зброї на зберігання в дозвільній. Хоча на крайні міри вони теж ідуть, як правило дуже неохоче.
Ну і тут zbroya.info теж дещо.
Дзвонив у дозвільну по Вашому питанню.
Варіант 1.Зробити всі необхідні довідки й залишити в дозвільній.
Варіант 2.Заява на зберігання зброї в дозвільній (термін визначаєте з дозвільником). Варіант не дуже, але Ви будете спокійні, що зброєю ніхто не скористається у Вашу відсутність.
Ну і звичайно самий кращий варіант вирішити цю проблему безпосередньо з дозвільником.

| Рейтинг: 2

Что делать, если просрочено разрешение на гладкоствол?

Дуже мало інфи.
1.Ви власник, чи рушниця була "загублена" після смерті власника?
2.Термін "просрочки"?
3.Вас турбували з дозвільної по цьому питанню?(повинні були).
4.Рушниця в дозвільній, чи на руках? (якщо вважаєте питання провокаційним, не відповідайте на нього).
5.Конфлікт з дозвільником? (в нашій країні на жаль це теж має значення).
Взалі-то в дозвільній працюють адекватні люди (є звичайно й падлюки, та де їх немає, тим більш в їхній ...лядській системі), і як правило йдуть на зустріч власникам зброї.
Дайте більше інфи і отримайте відповіді. Я думаю знайдуться камради готові Вам допомогти (і я в їх числі), а у Вас буде можливість порівняти, як в різних містах вирішуються подібні проблеми.

| Рейтинг: 0

Яку модель рушниці Hatsan краще обрати?

"а як на рахунок Харківських ПН 001? теж фактично турок"
Непогана "іграшка". Сам хотів таку взяти. Але на той момент Харків ("Латек") ними не торгував. Комплетуючі, чи ще, яка причина не знаю. З цього приводу неодноразово зв’язувався з паном Павлом (майстер з Великої Букви і дуже порядна людина). Але не судилося ("піджимала зеленка").
Релультат - Aimguard, про що поки, що не жалію. Як на "бюджетку" дуже надійна "ружбайка". Заводського боєприпасу небачила ні разу. Тільки самокрут (кулі й шріт теж свої). Любить nobelsport.
Настріл, не знаю не рахував, може 1000-1500. Візуально, як заводське. Ствол бережу (вся стрільба тільки в контейнері).
Тихенько мрію про rem 870, але бюджет не дозволяє.

| Рейтинг: 0

Питання про зниклі бланки дозволів

Да ситуація не змінюється на краще. В 2014р. з матюками і т.д. дозвіл таки видали. На все пішло близько 4 місяців. Рік 2015 куплена ще одна одиниця і знову, "тіж яйця і під тим-же кутом. 1,5 місяця на "зєльонку" і вже більше місяця жду дозвіл і знову "нема бланків". Дзвінки і "посєщєнія" поки що безрезультатні. Сьогодні черговий візит до "разрєшителя" знову нічого не дав, якщо раніш були хоч обіцянки, "що уже со слєдующєй нєдєлі", то тепер прямо сказано, що ХЗ коли буде і чи будуть взагалі. Мовляв, як варіант закажуть у місцевій типографії (по моєму "полний брєд і дуже слаба отмазка". Бланків нема і не "прєдвідітся". Думаю опісля свят (1-2), йти знову брати копію заяви на реєєстрацію і далі вже по "інстанціям" через запити і дзвінки, ну і в першу чергу нерви.
РS. Коли їх уже розгонять н̶а̶ ̶х̶е̶р̶ з богом і спростять всю цю дебільну процедуру?

| Рейтинг: 1

Що робити, якщо "Дозвільна система" не дає бланків?

Ну вообщем "зеленку" таки "в муках" получил. Ружье куплено зарегистрировано и стоит в сейфе. Но теперь очередная проблема получение "пластика" (кстати разрешитель говорил, что вместо пластика возможно выдадут книжку старого образца, с возможностью продления, что может быть и к лучшему). Но пока ни пластика ни книжки нет и когда будет ХЗ, со слов того-же разрешителя. В принципе можно и подождать, но проблема в том, что без пластика ружье не должно покидать того-же сейфа. Да и купить в оружейном магазине те же патроны нереально во всяком случае мне отказали продать при покупке ружья. Правда есть куча способов все это приобрести и без документа. Но выехать на "пострелухи" для того, чтобы проверить-пристрелять ружье уже рисковано, копия (зеленки), сдесь скорее всего не пройдет.

| Рейтинг: 0

Що робити, якщо "Дозвільна система" не дає бланків?

Сегодня минут 40 назад очередной раз (звоню строго в рабочие дни), звонил разрешителю. Обнадеживающие новости для кировоградцев, бланки уже вроде-бы есть в Кировограде. К субботе должны быть и в Александрии.
Бум ждать, дольше ждал. У кого еще есть какая инфа, поделитесь.

| Рейтинг: 0

Що робити, якщо "Дозвільна система" не дає бланків?

Александрия, Кировоградская обл. Опять очередные 2 звонка (в приемные дни) разрешителю и опять облом. Нет бланков, не дает Кировоград, а Кировограду - Киев. Разрешитель нормальный мужик и в принципе я ему верю. МЛЯТЬ!!! Не любят нас "избранные", не доверяют. Да, вобщем можно и подождать до проведения выборов, по похоже, что за первым будет и второй тур, а мы все будем ждать... И это при том, что деньги то взяли не предупредив, что бланков нет и хрен его знает когда будут. Бесит то, что за это время ружье которое присмотрел в магазине подорожало (млять бюджет), а из Б/У -х понравившихся уже ушло 3-е . Кировоградцы (из тех, кто в такой-же -ОПЕ, как и я), отзовитесь. может имеет смысл скоординировать наши действия и ЗАКОННЫМИ СПОСОБАМИ добиваться своих ЗАКОННЫХ ПРАВ.

| Рейтинг: 0

Що робити, якщо "Дозвільна система" не дає бланків?

Александрия, Кировоградская обл. Жду с апреля. Пока глухо. Судя по всему до 25 числа ждать бесполезно. По слухам бланки все-таки приходят, но 1-2 шт. на всю область. Такие вот дела. В эту туфту с малым колличеством тиража верится слабо, уж очень все сходится на 25-м.

| Рейтинг: 0