Сергей Самойленко

Рейтинг 27,3

Непопулярно о важном: Зачем гражданину ружье?

Аплодую! Ось що потрібно потрібно крутити на ТВ, замість реклами прокладок, ну звичайно змінивши матюк, на щось демократичніше, (хоча я б не міняв :-))))) ).
Сергію, що за бєприпас на ремені (верхнє фото)?
12к., "супермагнум"?

| Рейтинг: 2

Георгій Учайкін: «Князєв завчасно попередив, що поліція не зможе впоратись із злочинністю»

Цілком з Вами згоден, але поки в нас є ще й оце:
"...Стаття 23. Реклама зброї.
Реклама зброї може здійснюватися тільки у відповідних спеціалізованих виданнях щодо зброї, або безпосередньо у приміщеннях торговельних закладів (підприємств), які реалізують зброю, або на відповідних виставках (заходах).".
Все, далі табу (вийняток "Оборонпром").
Потрібна нормальна реклама на телебаченні, телепередачі з роз’яснювальною роботою, щодо права громадян на самозахист, фактично відібраного в них купкою лайна з вигрібної ями під назвою ВР.
Та й свій канал не завадить, де людина в прямому ефірі зможе задати питання, й отримати відповідь від фахівця. Й думаю, що кількість прихильників зросте в рази.
А Князев, ну сказав, те, що сказав в дусі : "....крепкого здоровья, вы там держитесь" :-))).
Іншого від нього й не чекав, імпотентність поліції, правовому полі, на рівні імпотенції влади.

| Рейтинг: 3

Профанація від МВС, або «не тримайте нас за ідіотів»

Кількість злочинів скоєних зареєстрованою зброєю - 69.
Звідки ця "камасутровська" цифра (чи хтось з радників пана міністра підраховуючи задумався про щось своє :-)))?).
37+39=76, але це не суттєво. Де статистика злочинів скоєних беспосередньо власниками зареєстрованої зброї ? Адже викраденою (чи втраченою власником з різних причин), зброєю може бути здійснений не один злочин, й не одним злочинцем.
Такі речі все-таки потрібно розділяти, тоді мізерна цифра в 0.000056% виявиться ще меншою.

| Рейтинг: 3

Заводу «Ленинская кузница» разрешат экспорт и импорт оружия

"Кінцевим бенефіціаром підприємства є Порошенко Петро Олексійович та Кононенко Ігор Віталійович" (uk.wikipedia.org.
Бюст Леніна й досі стоїть на території? Й судячи з назви підприємства боротьба з декомунізацією "йде повним ходом", (Симоненко аплодує).
Щодо "... товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю..", то таким товаром, напевно буде вся продукція.

| Рейтинг: 2

Аваков вручив нагородний пістолет Glock 43 народному депутатові Купрію

Я щось прогавив і наші Нео (обрані), вирішили перейти в іншу "вагову категорію"? На якій підставі? Є якісь зміни в законодавстві? Скасований №622, чи прийнятий 1135-1? Питання до МВС, чому дарується бойова зброя, а не "кастрати" в вигляді травматів, на які вони й так мають законне право? На якій підставі видається дозвіл на носіння бойової зброї?

| Рейтинг: 2

По примеру Литвы, ВС Украины хотят сформировать добровольческое ополчение

"У нас 40% страны - ватники и сепары. Не думаю, что в наших реалиях Швейцарская модель будет уместна."
Ваш песимізм підтверджений незалежною статистикою, чи це просто думка, "аби шось написать"? Фактично, майже половину країни Ви записали у ватники. Я не мінусую Вас, кожен має свою думку і має право її висловлювати.
Щодо "швейцарської моделі". Я думаю у нас буде працювати будь-яка модель пов’язана з обороноздатністю країни (здатніть кожного громадянина захистити себе, свою сім’ю, своє місто, свою країну).
На це навіть не потрібно дотацій від держави, достатньо не перешкоджати ініціативі. Простий приклад (моє місто). Є власники зброї (як нарізна, так і гладкоствол, в основному всі з досвідом бойових дій (афганці)).
Є бажання організувати практичні стрільби для "молодняка". Є можливість звести собівартість кожного пострілу до мінімуму (релоад). До речі релоад нарізної це вже ні...зззя (стаття). Але полігон тільки один закріплений за військовою частиною, а туди ткнутись..... Раніш за кожною школою і ПТУ був закріплений тир, Ви бачили в якому вони стані?
А виїзд "на природу на пострєлухи", де територія виявляється мисливськими угіддями, і всі ці "рєшалова" з єгерями і мінтами, коли доводиться
доводити, що ти не браконьєр, одним словом все це не назвеш приємним.
Так, що всі основні ватники у нас при владі і вони все роблять для того, щоб країна ніколи не стала незалежною, як від рашки, так і від піндосів. Поліцейська держава і контрольоване беззбройне "бидло", от що "на часі" у наших можновладців.
Так, що "маємо, те, що маємо" і х.з. скільки ще майданів потрібно, щоб наші "вила, коси, й проффесори", зрозуміли, що "електорат" це живі люди, які хочуть бути захищеними перш за все законом про право на самооборону, а захиститися зможем і самостійно (Бобринецькі ковбої, як приклад, десятою дорогою об’їжають рейдери).

| Рейтинг: 8

Бразильский полицейский мгновенно ответил на попытку ограбления. Видео

"Організми" чекали жертву і дочекалися. Чуваку респект за холоднокровність. Швидкість з якою прийшла "отвєтка" вражає. Щодо стрільби "в спину", то все не так однозначно, нападник тікав зі стволом в руках, я в відео не побачив відкинутої нападником зброї. Отже зброя знаходилась в нього від нападу до "логічного" завершення. Де гарантія, що він поранений лежачи не "шмальнув" би у відповідь?

| Рейтинг: 3

Топ-4 лучших образцов короткоствольного оружия для женщин

Злочинець сидить в сумочці і дама тримає його під прицілом )))))). (верхнє фото, взведений курок і палець на спусковому гачку).
А так Glock 42 .380 для повсякденного носіння те що треба, та й ціна не захмарна.

| Рейтинг: 3

В Николаеве полицейский требовал взятку за оформление разрешения на оружие

То воно зробило по недосвідченності, (вік не той, щоб набратися достатньо досвіду, хоча вчаться цьому вони досить швидко). Підстава однозначно, хтось зі своїх зазіхнув на "хлібне місце". Та й ціна в 6500 (десь 250 "бакинських"), не є занадто високою, "старі вовки", 400-600 зелених тільки за дозвіл на "орбіт" гилили (хоча інфа застаріла), а тут "повний сервіс за прийнятну ціну", на дві одигиці. І "дружинник-журналіст", і мабуть медкомісія й інші довідки.
Можливо воно когось "підсиділо", тепер його. Система працює в "штатному режимі".

| Рейтинг: 3

Бандити мітингують

Тут ще один момент. Вся ця зграя на даний момент озброєна травматами на цілком законних підставах. І думаю, що срок терміну дії у більшості було подовжено заздалегідь. І мало того "...Володіння травматичною зброєю дозволене....близьким родичам працівників суду та правоохоронних органів...".
Так, що як варіант нас може ждати до 3 років "кошмаріння" озброєної банди причому "сімейного типу" (близьким же родичам, теж дозволено).
Й прогноз, що "....якась їх частка благополучно зіп’ється...", був би напевно ідеальний.

| Рейтинг: 8

УВАГА! Просимо підтримати Петицію Власників Зброї

Зареєструвався проголосував вчора. Реєстрація геморна, і в мене пройшла тільки з firefox-а, з інших браузерів сайт висить. За мутні картинки, на яких ні х...ра не видно (при реєстрації), руки б повідривав накрутчикам ))). За півтори години "наклацав" їм достатньо. Укрнет і джимейл не прийняло, а ворожий мейлру без проблем. Х.з напевно, в кого як.

| Рейтинг: 0

Сергій Рудик: «Проблема не в наявності зброї, а в місцях де її можна застосовувати»

"...І перестаньте перекручувати мої слова шановний."
Юрію, якщо я Вас образив, вибачте. Мабуть кожен з нас по своєму зрозумів зміст коментарів, а це зовсім не привід для подальшого "кидання капцями", один в одного, не бачу в цьому сенсу, тим більш мета у всіх нас тут одна.
PS "Давольний, як слон", отримав таки сьогодні очікуваний "телескоп", ввечері буду ставити замість "весла" (не стримався таки).
"пардонюсь" за подвійний оффтоп.

| Рейтинг: 1