Сергій Мельник

Сергій Мельник

Рейтинг 71,5

Депутату Мустафі Найєму зламали щелепу. Поліція не допомогла

Походу Мустафа Н. ще той насипальщик: зламали челюсть , але подзвонив копам (коли ламають челюсть то зазвичай голова включається через хв 10 після приїзду жвидкої і дози нашатиря), не зміг наздогнати - видно не дуже хотілося наздоганяти щоб ще раз не відхопити. Чи допомогла б йому зброя? Думаю ні. В нього б її забрали. Чи допомогли б йому озброєні кияни? Думаю ні, бо навряд чи простих замучених громадян цікавлять розборки мажорів. Чи допомоглаб зброя комусь іншому на його місці, думаю так.

| Рейтинг: 1

Пароль для ребенка

На мою думку пароль цілком оправдана річ. Залежить від того як плануєте використовувати. Зазвичай мою дитину з садочка забирає няня, якщо (було максимум 2 рази) має забрати хтось інший, а це буде обовязково знайома людина для дитини, ми попереджаємо вихователя, був випадок не додзвонився, вихователька сама зателефонувала уточнить. На рахунок паролю, вперше задумався коли читав розповідь Стівена Барнса "Пароль" . Зі своє сторони розглядаю такий варіант: планую купити годинник з GPS з функцією додзвону, тобто якщо трапиться ЧП дитина натискає кнопку СОС, ти телефонуєш і щоб не викликати підозри дитя каже слово пароль яке використовується в повсякденному вжитку. І ти розумієш що трапилась Х.ня і дитя не може говорити, включаєш маячок і топиш педаль в пол. Між іншим дитина має хоч приблизно орієнтуватись в марках автомобілів, і на місцевості. Якось так.

| Рейтинг: 1

Озброєний громадянин врятував поліцейського, якого лупцювали на узбіччі дороги

На Троєщині був випадок. Поліцаї виїхали на сімейні розборки. Вискочило чудо з рушницею постріл в живіт це чудо навіть не відчуло, зупинила куля в ногу яка роздробила кістку.

| Рейтинг: 4