Можно ли ввозить в Украину частному лицу гильзы и пули для нарезного оружия?

| Юридичні питання, Амуніція та боєприпаси, Законодавство | Автор: Олександр Івашкевич

Гильзы.    Гильзы.

Здравствуйте! Можно ли ввозить гильзы и/или пули для нарезного (зарегистрированного) охотничьего оружия в Украину частному лицу? А также пересылать в почтовых экспресс-отправлениях?

Пропустит ли таможня, или частному лицу "зась"? Какими нормативными актами это регулируется?

Спасибо.

1,0 1 -1 2
Рішення (0)

  • 28.04.2019 03:10
    #
    - 4 +

    Оскільки для куль і гільз (без капсуля) дозвіл МВС на володіння не потрібен, то згідно ст 196, 378 Митного кодексу їх ввозити не заборонено. Дозвіл МВС на ввезення не потрібен.
    Пересилати їх теж не заборонено (ст.235 Митного кодексу) і ст.14-1 Закону про поштовий зв"язок ukrposhta.ua
    Митниця або пошта можуть завернуть як товар військового призначення без дозволу Держслужби експортного контролю zbroya.info, але насправді для мисливської зброї є виняток zbroya.info

    Капсуль належить до боєприпасів, згідно Наказу МВС №622, тому для гільз з капсулем потрібен дозвіл МВС на ввезення з-за кордону. zbroya.info Пересилати заборонено.


Увійдіть, щоб мати можливість відповідати