Зброярський магазин Hunt Masters, м. Львів

Зброярський магазин Hunt Masters, м. Львів

Rating 0.0
Location
Розташування: Україна, м. Львів
Website
https://huntmasters.com.ua
Topics
Gun Accessories, Ammo, Hunting, Optics & Flashlights
About
Hunt Masters пропонує великий вибір товару. В асортименті костюми як для чоловіків, так і для жінок. В наявності усі розміри на будь-який сезон. Зручні, якісні та за хорошою ціною, стануть окрасою будь-якого мисливського гардеробу.

Наша продукція відзначається міцністю, адже створена для довготривалого носіння. Мають кишені, лямки, липучки та інші елементи кріплення, що особливо зручно, коли потрібно взяти з собою безліч дрібних речей. Пошиття з водонепроникного дихаючого матеріалу з мембранним покриттям, що захистить вас від несприятливих погодних умов, та ваше тіло завжди залишатиметься в комфорті.

Костюм можна придбати як цілісно, так і окремо штани або куртку. Важливу роль відіграє колір. У нас знайдуться одноколірні та камуфляжні костюми. А елементи помаранчевого допоможуть вам не стати мішенню для іншого мисливця.

Продукція виготовлена знаними серед любителів полювання топ брендами: Alaska ELK 1795 (Фінляндія), Pinewood (Швеція), Deerhunter (Данія). Hunt Masters є ексклюзивним імпортером в Україні даних брендів. Можна багато розповідати, але все ж краще завітати та переконатися самому.
Наші продавці допоможуть вам з вибором та проконсультують, спираючись на власний досвід.

Також представлені мисливська гладкоствольна зброя Fabarm, Sauer, Merkel, Benelli, Beretta, Stoeger, CZ, Browning, Mossberg, Maverisk, мисливські карабіни Weatherby, Sauer, Howa, Mauser, Remington, Merkel, Sako, Blaser, Benelli, Krieghoff, Форт та набої CLEVER MIRAGE, B&P, Fam Pionki, Eley, Rio, Duplex, Geco, RC, RWS, Lapua, Sellier&Bellot, Remington, Federal, Hornady, Norma, CCI, безліч аксесуарів та ексклюзивних товарів, чого не зустрінеш в інших магазинах.

Цікавим є факт, що Hunt Masters строго контролює якість наявного товару та його походження, тим самим стверджуючи свою торгову марку на ринку України та здобуваючи неймовірну прихильність покупців.
Discount info
Знижка для членів Асоціації: на одяг та взуття – 15%, на всі інші товари - 10%. Знижка не розповсюджується на акційні, стокові товари та комплектуючі до набоїв.
Members
Web admin
Administration
Web admin
Authors
Web admin