Андрій Шаповалов

Андрій Шаповалов

Rating 153.0

Зеленський ініціював відміну строкової служби в армії

Звичайний піар, бо він хоче йти на другий строк президентства. Таки й же піар, як і закон "про захист тварин від жорстокого поводження", який Зеленський підписав декілька місяців тому. За цим "законом", бродячих собак не можна присипляти, і тепер вони будуть бігати зграями, і рвати людей до смерті, як це відбувається в росії. Він тоді не подумав, підписав цей "закон" - і виставив себе з не найкращої сторони. Ця "ініціатива" з цієї ж категорії - нерозумний піар.

| Rating: 4

Помстився за сина - у Чернівцях серед білого дня вбили чоловіка

Насколько я понял, это продолжение разборок двух азербайджанских семей. Не знаю, что их заставляет периодически резать и стрелять друг друга, но это какая-то дичь. Это какое-то обезьянье поведение.

| Rating: 6

Прийшов на розборки з травматом, отримав відповідь з карабіна

Вибачте, але я не зовсім розумію зміст вашого коментаря. Мій коментар має логічне запитання - з якою метою людина приїхала о 6.30 ранку 1 січня до колишньої дружини, з якою у нього погані стосунки. Не розумію, до чого тут "мусора", кийок, і т.д.

| Rating: 2

У Запоріжжі в лікарні невідомий добив чоловіка, підстреленого напередодні

Вибачте, але ваші графоманські совкові фантазування виглядають трохи дивно. Розумна й освічена людина не буде писати маячню про суди лінча, не помічаючи при тому криміналітету у своїй країні. А потім писати ще більшу маячню - про скакання, зігування, руку маскви, і подібне. Таке як правило пишуть любителі расії.

| Rating: 1

У Запоріжжі в лікарні невідомий добив чоловіка, підстреленого напередодні

То не будьте цією категорією. Бо хіба що бидлота буде давати пораду робити суди лінча в іншій країнні. Й тільки бидлота будет при цьому не помічати криміналу у своїй країні. Поважайте себе й інших - займіться вашою країною, а не лазьте з ненормальнимии "порадами" до іншої. Як правило, така поведінка притамана расеянській бидлоті.

| Rating: 0

У Запоріжжі в лікарні невідомий добив чоловіка, підстреленого напередодні

А щодо "діє закон і порядок" - то в Чехії не все так добре. Вам би краще зайнятись проблемами у вашій країні. Бо в вас не завжди діє "закон і порядок". Не треба брехати. en.wikipedia.org

"The Czech Republic is a source, transit, and destination country for people subjected to human trafficking, both women in forced prostitution, and men and women working in forced labor."

| Rating: 1

У Запоріжжі в лікарні невідомий добив чоловіка, підстреленого напередодні

Вам слід сходити назад до школи, щоб зрозуміти, що лінчування нічого гарного не принесло. Писати таку "пораду" може хіба що людина або без освіти, або без моралі. А як правило, і без обох цих речей. Тобто, морально неповноцінна людина.

| Rating: -2