Юрiй Проценко

Юрiй Проценко

Rating 828.3

У США учасники 20-тисячного мітингу озброїлися, щоб відстояти право на носіння зброї. Фото

"За оцінкою поліції, на акцію прийшли близько 22 тисяч учасників."
Цікава цифра кількості активістів у штаті з населенням приблизно у 8,5 мільйонів душ.
А тепер порахуйте співвідношення людей на акціях у нас до кількості населення.
Все більше поважаю цих людей, які побудували Штати і починаю розуміти як вони це зробили.

| Rating: 5

Ревнивий ексбойфренд напав на свою колишню та отримав по заслугам

Кожна мавпа, яка проживає серед людей і навіть у ХХІ сторіччі так і не навчилась вирішувати особисті проблеми без застосування насильства, або хамства має бути покарана і (або) зачинена до мавпятнику. Якщо держава не може це врегулювати, то виправленням ситуації мають займатись самі громадяни.
Це сказано безвідносно до раси, або соціального стану.

| Rating: 1

Комітет ВРУ з питань правоохоронної діяльності зареєстрував проекти постанов по законопроектам “Про зброю” (1222 та 1222-1)

Я коли вчитався в цю фразу, то зрозумів що майонезній баночці рано ще не тільки непокоїтись за це, а і навіть думати взагалі про ці законопроекти як про реальний факт.

"...проекти постанов про направлення на повторне перше читання законопроектів..."

Я не розуміюсь на законотворчості, від слова "зовсім", але написане (ви вчитайтесь) викликає в мене не просто сум, а жаль і злість, за наших законотворців. Перше(!!!) читання мля, а потім може бути і друге і третє і бозна скільки ще. Я хоч і не законотворець, але загальні процеси створення любого продукту розумію. І те, що саме в цьому випадку твориться лютий трешняк, не сумніваюсь!

Так що жодного відчуття радощів не маю. Ми живемо (уся країна) у глибокій дупі не тільки зза корупції, а іще тому що кожне, навіть найочевидніше рішення у законодавчій сфері технічно не здатне бути оперативно прийнято. А якщо хтось із більш-менш впливових персон (баночка, беня, мертвечук, ахметка чи яке іще лайно) не бажає щоб воно було прийнято, то воно прийнято і не буде, бо інструментів для просування рішень в нас набагато менше чим інструментів для створення перепон.
Вибачте, наболіло.

| Rating: 5

Вбивство у Каховці - поліцейський стріляв у свого товариша зі зброї жертви щоб імітувати самооборону

P.S. І ще дещо - зверніть увагу на сміховинне покарання, яке загрожує тварюці, яка вчинила таке звірство, та ще й займаючи посаду у правоохоронних органах. Не хочеться навіть казати, що він сміється з такого покарання.

| Rating: 4

Вбивство у Каховці - поліцейський стріляв у свого товариша зі зброї жертви щоб імітувати самооборону

Щось я не бачу вигуків типу "так мусарам і треба", або "мусорам віри немає".
Зате, хто забув може, зайдіть у повідомлення, ті що були про цю подію раніше, і поперечитуйте

ЩО ВИ ТАМ НАПИСАЛИ...

| Rating: 2

У Білорусі почали випускати бойові набої

Треба нашого головнокомандувача - бубочку запитати коли запрацює і в нас патронний завод і почне випускати набої для потреб армії і цивільних стрільців за притомними цінами і в достатній кількості. Але щось мені підказує, що бубочка не знає відповіді на це питання...

| Rating: 2

Доставивши пакунок, водій служби FedEx ще й відправив на той світ грабіжника

"...злочинець отримав численні вогнепальні поранення грудної клітини та спини..."
Сподіваюсь за "спину" водію нічого не буде. Адже як на мене - це чистий самозахист. Бо вважаю, якщо доведено що на тебе напали, не важливо вже куди злочинець отримав поранення. Блазні які стверджують про те що під час сутички, коли адреналін тільки що з вух не капає, людина має стріляти по злодію якось вибірково, скоріш за все просто не розуміють механіки подібних сутичок, або навмисно намагаються зробити винуватими праву сторону.

| Rating: 4

Прийшов на розборки з травматом, отримав відповідь з карабіна

Ну добре, якщо так важко, спробую розжувати персонально для Вас.
Уявіть собі що ви не дуже врівноважена, але забезпечена людина, яка має сім'ю і дитину. У вас навіть непогані стосунки із тестем, заможнім бізнесменом, а з дружиною ...ну буває.
І тут ваша дружина знаходить собі такого "ідеального мужчіну" який ну просто лягає як набій до набійника в її убогу уяву про довершеність. І на вас подають до суду щодо розлучення, потім розділ майна, дітей і усе таке інше. Здавалось би тут і казочці кінець. Але то тільки початок.
Бо з'ясовується що "ідеальний мужчіна" це відомий в певних колах альфонс і колишній мусар який саме тим і заробляє, що банкротить довірливих, заможніх дуреп, а потім зникає, а ви це знаєте і розумієте. І все б нічого, але там у альфонса ваша власна дитина яку ви в жодному разі не бажаєте втрачати. А ще ви альфонсу дуже заважаєте тим, що постійно лізете у його справи втручаючись у життя сім'ї яку він планує обібрати. Ну і тоді, знаючи, що ви такий собі "неврівноважений і емоційний", той альфонс вибирає час (ну багато ж людей бухають на свята, чи ні?) і починає вас підбурювати і дражнити погрожуючи позбавити вас можливості взагалі спілкуватись із власним сином.
Результат цілком передбачуваний - ви під парами алкоголю несетесь розбиратись "ху із ху". А альфонс (нагадую, колишній мусар, який таких як ви знає краще за вас самих), заздалегідь приготувавши зброю і покликавши свого корєша - мусора приготував вам засідку і вони двоє (а може й більше) просто розстріляли п'яного, злого мужика на вулиці перед ворітьми будинку де його чекали. Ну іще дещо. Більше 15-ти пострілів маловірогідно що будуть здійснені з однієї зброї однією людиною (в нас же обмеження по магазину 10 набоїв для цивільної зброї чи ні?), це виходить що власник зброї розстріляв цілий магазин, а потім перезарядивши зброю випустив ще мінімум 5 куль у загиблого. Це схоже на самозахист?!
Потім ваше майже мертве тіло тягнуть у двір, а місце, де сталася ЗАСІДКА з "естетичних міркувань" миють самі мусора.
Про той трешняк, який зветься "чесним і об'єктивним" розслідуванням я взагалі мовчу, бо шини під відділком палали не просто так.
Але, як я вище вже писав, глибоко вкорінена довіра до влади і друкованого слова не дозволяє деяким довірливим людям повірити що мусора вже давним давно запхали гумовий кийок до дупи цим довірливим і крутять ним як їм заманеться. Вони, ці довірливі громадяни, усе уявляють, що то зветься законом. А я вважаю це його зґвалтуванням.

| Rating: 2