Ihor Vlasyuk

Ihor Vlasyuk

Rating 144.2

Визнали "необхідною самообороною". На волю вийшов чоловік, який застрелив двох людей у Вінниці

Автор а скажіть будь-ласка а навіщо давати такі скандальні назви статті? Це сайт власників зброї які за самооборону чи шо? Дисонас якийсь від статті в голові.
Ви проти самооборони?

| Rating: 1

Такой парень есть в каждой школе...

Автор ти ватнік? До України цей феномен не добрався. То шо ти пропонуєш це то шо поліцейськокацапська держава і добивається. Тотальний контроль. Ше немає висновків шо дійсно рухало хлопцем а ти якись булінг сюди приплів і статтю лякалку написав.

| Rating: -4

Продовжуємо тему: Ст. 263 КК України. Ситуація на місцях. Відділок поліції м. Покровськ

Листувався з ними також. Нажаль отримував такі самі формальні відписки. Рекомендую запити робити тільки на одне питання. тому шо вони й так всі решта питаннь ігнорують. тобто робіть запити але на кожне питання окремий запит. Тому шо вони й так займаються казуїстикою і вперто не розуміючи питаннь наводять існуючі інструкції. мені взагалі написали шо не можуть перевірити інформації яку я надав про відстуність законів.

| Rating: 4

У Слов’янську власника зброї притягують до відповідальності за «порушення строків реєстрації»

Що робити, якщо до мене прийде інспектор дозвільної системи МВС складати адмін.протокол?
Не пускати в житло.
Згідно ст. 30 Конституції України не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
Відповідно до ст. 19 Конституції України, ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Згідно ст. 68 Конституції, кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Інші акти обов’язкові лише у випадку, якщо вони відповідають Конституції та законам, а таких підзаконних актів у сфері обігу зброї немає.

Більше того, вся дозвільна система МВС є нечинною, що підтверджують відповіді секретаріату КМУ та, власне, МВС.
Захист житла від протиправного проникнення гарантоване ст. 30 Конституції. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку, інакше як за вмотивованим рішенням суду.

Незаконне проникнення службовця в житло особи або проведення огляду є злочином та, згідно ст. 162 Кримінального кодексу, передбачає позбавлення волі до 5 років.

| Rating: 3

У Слов’янську власника зброї притягують до відповідальності за «порушення строків реєстрації»

Навіть в статті все шо вони могли зробити це 192 статтю адмінки приплести з мінімальним штрафом - шо в принципів маніфесті і розписано. Помітьье 263 вони не відкрили.

| Rating: 3