Сергій Кот

Rating 64.6

У Кременчуці на зупинці громадського транспорту застрелили чоловіка. Відео

Засмучує інше - нерозуміння того, що травматична збоя це також зброя, з якої можна вбити. А також повне розуміння криміналітетом того, що адекватну відсіч вони не отримають. І це дуже погано.

| Rating: 12

У Харкові пасажир автівки отримав дві кулі від поліцейського. Історія повторюється? 18+

Для применения огнестрельного оружия полицейским есть определенные основания, выписанные в Законе о полиции. Я тут не увидел законных оснований. Если бы пулевое отверстие было спереди автомобиля, то возможно Вы и правы, а так... И еще - ни в одной нормальной стране стрельба в спину ПОДОЗРЕВАЕМОМУ не является законной. Пока что я вижу одно - #поліціявбиває :(

| Rating: 7

В Одесі затримали п'яного водія з гранатами і зброєю

И снова в кадре макет. На сей раз патрона. Из этого всего арсенала меня возмущают гранаты - ну зачем? Хотя могут быть тоже окрашенные макеты, но номер на РГД-хе смущает... АК явно гражданский (прикольно в футляре от скрипки).
И непонятно на каком основании обыск в автомобиле провели - просветите знатоки..

| Rating: 1

У Києві бойовик з так званої “ДНР” стріляв у поліцейських: деталі інциденту

Прямо так підійшов і почав провокувати... А потім з травмата поцілив. Це вже зовсім неадекватний...
Добре що обидва поліцейські залишилися живі, бо якби поцілив у голову, то там наслідки були б трагічні. Найскорішого одужання пораненому.

| Rating: 1

Георгій Учайкін прокоментував заяву замміністра МВС Гончарова, щодо розробки "Закону про зброю"

Пан Мартиненко молодець. Такої маніпуляції статистикою я ще не бачив. Наприклад вилучили з незаконного обігу пістолет з 9 набоями (8 у магазині + 1 у патроннику). Маємо 10 одиниць, з яких короткоствольна зброя складає лише 10%! А якщо наприклад вилучили ще кіло вибухівки (а це 1000 грамів!!!), то доля короткоствольної зброї на межі статистичної похибки.
Ще дуже сподобалося про те, що зброя не повинна попасти до психічно хворих. І як тут не згадати випадок з Ківою??? Вибачте, але нам просто сцють в очі.

| Rating: 19

На Херсонщині поліцейські виявили в помешканні жителя гранати та набої

У Вас неправильное трактование. Не обязательно должен быть пострадавший. Например нарушение правил дорожного движения или езда не пристегнутым, в состоянии алкогольного опьянения и т.п.
Но в целом поддерживаю!!!

| Rating: 0