Victor Lytovchenko

Victor Lytovchenko

Rating 157.6

Какой пакет документов могут требовать при продлении разрешения на гладкоствольное оружие?

Продовжував восени. Нічого окрім медичної довідки, страховки та квитанцій не просили. Ну і заяву написав ще. Окрім цього, так як був пластик, то ще фото здавав та оплатив "книжечку".
Щодо довідки про несудимість - підписав доручення на ім’я дозвільника на її отримання (певно третій особі просто так не дають, вимагати в мене не можуть, а по їх інструкціях перевірити чи людину не судили за останні 3 роки треба...а як підтвердити ? - тільки довідкою...:) тому отримують самі)

| Rating: 1

Как и где можно оставить оружие на хранение (с правом продажи) при долгосрочном выезде за границу?

хмм...питання взагалі цікаве про зберігання зброї на час тривалої відсутності.

Для прикладу мобілізація в армію.... На цю тему чомусь МВС ніяких роз"яснень не давало...

| Rating: 3

Что брать с собой в армию?

Перечитав. Багато толкового, але здається і купа реально зайвого.

З практики і по порядку.

Щоб вам не видали в армії (а на цю хвилю мобілізації вже все заброньовано, навіть посувають діючі частини в черзі, щоб забезпечити мобілізованих), воно буде в ОДНОМУ екземплярі. Один комплект форми, одні черевики і т.д.
Вам, в реальності всього основного потрібно по два - дві хебехи, мінімум 2 (а реально краще три) пари взуття, 2 комплекти натільної термобілизни (1-й рівень), пара флісок, торба трусєлєй і ще більше шкарпеток. Логіка проста - взуття потрібно щоб завжди було сухе, а сушити його довго і не завжди є для цього умови, м"яко кажучи; хб і білизну теж треба інколи міняти:) , а там не стоїть в кожному наметові по пральній машині... Я особисто віддав перевагу британській формі в МТР, задоволений дуже. Один мінус - до британських парок нема оригінальних підстьожок, тому довелось дружити її з німецькою.
Щодо уставного кольору чи камуфляжа... в учєбкі може і повиносить хтось моск, а в зоні АТО нікого це не парить.
Багато пишуть про майки і футболки хб...всі мої хб футболки і т.д. давно на полиці вдома. Влітку ще нормально, а взимку не дуже - набирають вологу і прівєт, вже замерз, а швидко переодягтися ніде.

З медицини. Наразі з медикаментами у військах проблем нема, принаймні у нас. Тому, якщо у вас нема особливих потреб в медикаментах, не волочіть з собою піваптеки, візьміть набір типу "антигрип+антисрачка", згодиться в період акліматизації. За перший тиждень в таборі 90% прибувших просрались, 10% переколотились "аля застуда".

Броня і каска. Броніків зараз в армії начебто вдосталь. МО постачає ТЕМП-3000. Нова модель вже зі з"ємними підсумками і вся обшита МОЛЛЕ. Нас навіть ще в серпні не відправляли на позиції без броні. Якщо комусь релігія забороняє носити українські броніки - купіть нормальний плейт-керіер, і переставите туди пластини з армійського. З кевларовими касками були більші напряги, але наразі дефіцит покрив ТЕМП. Каска не така гламурна як Шуберт, але в коплекті зразу йде з кавером в новій укр цифрі.

Що вам навряд чи видадуть і навряд чи привезуть волонтери, але, як на мене варто б мати.
Не погано було б мати мембранний костюм - вітроволого захисний, але дихаючий. Я собі взяв б\у британський. Задоволений на всі 100%. Звісно можна і в зкичайному дощовику ходити чи ОЗК:) вони не пропускають вологу, але за кілька годин конденсату буде вдосталь. Плащ-палатка річ універсальна і толкова, але під дощем чи мокрим снігом в ній не зручно щось робити окрім як стояти-ходити. Обов"язково термобілизна другий шар (з начьосом і т.д).
Обов"язково візьміть з собою НІЖ, можна два, щоб не було розмов який брати - складний чи фіксед. Не зашкодить не дуже наворочений мультитул, ну і набір "вилка-ложка-кружка (а хоч і нержавійка проста, а хоч і термо). Нам таке не видавали. Котєлки, фляги видадуть, на літо звісно краще гідру...але як прийде літо тоді і подумаєте. Набір для шиття (голки нитки ножиці), часто про нього забувають.

| Rating: 4

Як бути з власною зброєю мобілізованим?

а якщо розширити питання до юристів... якщо мобілізований лишає зброю вдома, а член його сім"ї використає її для самооборони. Ну або раптом здуру поїде на стрільбище:)
Наслідки?? При чому саме в такому розкладі: чоловік на війні, дружина з ружжом

| Rating: 4

Покупать ли UZKON Bora Arms BR99 кал. 12/76?

А ви в продавців питали??? Бо вони якось дууууже інтенсивно крутять носом ... ду дууууже. Та й ціна жахає своєю малим розміром.... З чого ж воно і як зроблено?

| Rating: 0

Вибір помпової рушниці для самозахисту

Підтримую коментар від клубу Лекс.
Прочитали всі побажання? :)
То йдіть в магазин і "приміряйте". На гаманець, на естетику, на лягло-не лягло.
"холівара" не буду влаштовувати, я власник Рема, а багато хто зі знайомих - Моса ;)

| Rating: 1

Подбор пулевого патрона для цилиндра

Не все так плачевно. В Ібісі на Дружби народів у продавців є "спєцкоробка" з розпатроненими набоями. Тобто зі зразками куль. Може не весь асортимент, але є що помацати. не знаю чи є в них штангельциркуль, але думаю зі своїм можна проміряти. Те що пам"ятаю там в коробці - Бренеке, Фостера(Ремінгтон шотшел слаг), Геко, Ураган...

| Rating: 1

Питання про пістолетне руків'я Remington 870

пункти 1 і 3 100% нелегальні...
а от щодо п.2 тут питання цікаве, хотів би сам отримати грунтовну відповідь від юристів. Адже до повноважень перевіряючих входить перевірка правильності зберігання зброї. але не входить дослідження самої зброї на предмет працездатності чи якихось переробок. Тобто рушниця в сейфі, номер такий то, розряджена. Все. Все інше питання експертизи.
а 4... а чи співробітники тиру мають повноваження та "спеціальні знання" для класифікації конкретного зразку зброї як легальної чи нелегальної? В гіршому випадку можуть звірити номер в дозволі з номером на рушниці... Звісно якщо це не однозначний кримінал типу обріза.

Але повторюсь, це НМСД. Хотілось би почути грунтовну відповідь практикуючих юристів з цих двох пунктів.

| Rating: 2

Помпа: турки против янки. Что выбрать?

Мені само стало цікаво, а як зараз магазини продають 590 мосси, Рем Тактікал та інші де магазин більший ніж на 4 патрони... як діють зміни в наказ №622?

| Rating: 3

Помпа: турки против янки. Что выбрать?

Спробую вставити свої 5 копійок.
Із означеної сфери застосування всі обвіси і т.д., по великому рахунку, тільки справа смаку. Коліматор тут нафіг не потрібен, при тому що вартість нормального коліматору вища ніж рушниці.
Для початку, щоб зрозуміти себе і свою тягу "до прекрасного" :) тобто куди далі розвиватись - підійде будь-яка з означених помп. З Армтакам не погано виступали деякі стрільці. А Хатсан знаю стоїть в одноговідомого стрільця як самообронна рушниця для дому.
Тюнінго придатність.
Для турків тюнінг дешевший, він навіть буває в магазинах, але вибір мінімальний, близький до нуля..
Для американців тюнінгу повно, звісно в першу чергу у америкаціях, але і в нас теж не мало, навіть наші почали виробляти пристойні речі.
Мосс 500 має конструктивну особливість - магазин ви не подовжите ніяк.
Мосс590 перекриває всі ваші задачі з коробки. І тут вже передбачена можливість подовжуватись. Перевага Моссів - конструкція лотка. Його там як такого нема. Зворотнім боком медалі стала більша кількість деталей при розбоці і т.д.
Рем870 (сам маю такий) практично теж. З подовженням тут проблем взагалі нема як і з тюнінгом. Додаткова перевага, як для мене, а я теж брав як першу рушницю Рем - була простота, навіть примітивність конструкції.
Далі вже включаються особсті "релігійні переконання" та тактильні відчуття - "лягло-не лягло"
Щодо мушок - вони не впаяні, а вкручені. Спокійно можна втановлювати світлозбираючі.
Щодо ваги. Вага того ж Мосса практично однакова з турками. В Рема вага трішки більша, але, як на мене не принципово.
Щодо дизайну застарілого :)))) Класика вона і є класика, але ринок тюнінгу дає відповідь на це питання. Правда чи воно потрібно :)
Щодо амуніції, я тут викладав свій шлях початківця zbroya.info можливо згодиться.

| Rating: 6