Порівняння поглядів власників зброї обох статей на різні проблеми володіння зброєю

| За кордоном, Жінки та зброя, Факти, статистика та аналітика | Автор: Web admin
По-русски

Тейлор Свіфт та Шанайя Твейн – часто навідуються на стрільбищеТейлор Свіфт та Шанайя Твейн – часто навідуються на стрільбище

Соціологічний центр «Pew Research Center» нещодавно провів велике дослідження, пов’язане із володінням зброєю в США.

В основі опитування було порівняння чоловіків і жінок в їх поглядах на різні проблеми володіння зброєю. Опитування відбувалось у березні-квітні 2017 року, і в ньому взяли участь 3930 осіб, 1269 з яких володіють зброєю.

Згідно витягу з цієї роботи, лише кожна 22-а жінка в США володіє зброєю, але цей показник зростає, і сучасні тенденції від різних виробників зброї тому підтвердження.

Що ж до поглядів на різні проблеми, то за деякими пунктами вони тотожні, а за деякими – діаметрально протилежні.

1. Жінки стають власниками зброї пізніше чоловіків. Пересічно, жінка стає власником зброї у віці 27 років, чоловіки – в 19.

2. Жінки частіше називають «захист» єдиною причиною для володіння зброєю. Більше 90% чоловіків і жінок вважають, що захист – це вагома причина для володіння зброєю, і 27% жінок вважають її єдиною причиною, водночас серед чоловіків цей показник становить 8%.

3. Жінки рідше ходять на стрільбища або полювання. Більшість чоловіків відповіло, що часто або час від часу ходить на стрільбища або полювання, і тільки половина опитаних жінок відповіли так само.

4. Жінки рідше дивляться передачі або відеоролики про зброю та полювання. Третина жінок-власників зброї відповіли, що дивляться передачі про зброю та полювання, а в чоловіків цей показник склав 43%. Що ж до відвідування збройових веб-сайтів, то в жінок цей показник склав 28%, а в чоловіків – 39%.

5. Чоловіки частіше зберігають вдома під рукою заряджену зброю. Вдома зброю біля себе зберігають 48% чоловіків і 29% жінок. Проте, на вулиці 26% і чоловіків і жінок постійно носять зброю.

6. Більшість представників обох статей вважають право на володіння зброєю частиною своїх свобод. Серед жінок цей показник склав 70%, серед чоловіків – 77%. Також, 46% жінок і 52% чоловіків вважають володіння зброєю частиною своєї самоідентичності.

7. Жінки-власники зброї більше підтримують контроль над обігом зброї. Прихильників республіканської партії США попросили відповісти на 10 питань щодо політики контролю над обігом зброї. У двох питаннях думки розійшлися кардинально – заборону на штурмову зброю підтримує 60% жінок і 28% чоловіків, а заборона на магазини великої місткості – 52% і 22%, відповідно.

Графік                   Графік

У питанні заборони на продаж зброї людям із психічними розладами різниця мінімальна – його підтримує 88% жінок і 87% чоловіків. Також, 79% жінок і 83% чоловіків підтримують розширення права на приховане носіння зброї.

Також у результатах опитування наголошується, що зброя стала важливою темою для обговорення, особливо серед жінок, яка сильно вплинула на результат президентських виборів у США.

Web admin Автор: Web admin11340,2 Переглядів: 580 , Коментарів: 4 - 5 +
1,0 1 -1 5
Коментарів (4)

  • 14.08.2017 11:45
    #
    - 5 +

    "...заборону на штурмову зброю підтримує 60% жінок і 28% чоловіків, а заборона на магазини великої місткості – 52% і 22%, відповідно."
    Це черговий раз доводить, що жінки менш компетентні в технічних деталях і "страшні" слова ("Штурмова" - який жах!) більше впливають на їх вибір ніж фактичний сенс питання. Хоча ніде правди діти невігласів достатньо і серед чоловіків.
    А в цілому, досить цікаве опитування, яке показує що до питань персонального самозахисту обидві статі відносяться досить серйозно.

  • 14.08.2017 13:09
    #
    - 3 +

    "продаж зброї людям із психічними розладами"
    А в документі написано захворюваннями, а не розладами.

  • 14.08.2017 17:22
    #
    - 3 +

    Хотелось бы дожить до до того момента , когда оружие (КНО в частности )станет важной темой , которая сильно повлияет на исход президентских выборов в Украине. Слава Украине .

  • 14.08.2017 21:56
    #
    - 1 +

    Жінки бояться навіть куль від штурмової гвинтівки, чому тут дивуватись.
    zbroya.info


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати