Виктор Вит

Виктор Вит

Рейтинг 10,1

Військова поліція зможе перевіряти у водіїв документи і проникати до житла – за яких умов

Маячня неадеквата чи просто ідіота! Яке відношення ВІЙСЬКОВА поліцйія має до цивільних громадян? Для цього є просто поліція! Навіть в ненависному цим ідіотам СРСР до такого не додумалися! Правда тоді були червоні, а зараз зелені!

| Рейтинг: 0

Рада ухвалила закон про загальновійськову підготовку у школах і профтехах

Оху-нне досягнення! Залишається згадати. що в ненависному доморощеним "патріотам" СРСР початкова військова підготовка була серед обов"язкових загальноосвітніх дисциплін в кожній школі, а в ВУЗах поряд з цимвільними навиками отримували вже спеціальні військові знання і звання офіцера!

| Рейтинг: 0

Українські прикордонники застрелили жителя Дніпра, який намагався втекти до Румунії

Винен прикордонник? То навіщо їм дали зброю? Та й сама служба - навіщо? Щоб гроші було на кого списувати? Та хай вони всі тікають до чортової мами, ніж за виконанян своїх обов"язків ще й бути винним!

| Рейтинг: 1

У Чернігові 21-річна студентка розстріляла батька з бойового пістолета

"багаторічне насильство з боку батька-алкоголіка" - Якщо це так, судити треба дільничого, який не проявляв жодного інтересу до того, що відбувалося в сім"ї. А дівчина - санітар, який звільнив світ від хоч одного покидька-алкаша!

| Рейтинг: 1

Пістолети для українців будуть дозволені?

Вибачте, пане Учайкін, аце мрії жлброго ідіота! Наш єврей озброєного нарроду боїться більше, гіж москалів! Йому не потрібні вільні люди, йому більще імпонують раби!

| Рейтинг: 0

Вимога ТЦК та повістка – в чому відмінність за новим законом про мобілізацію

Класна ілюстрація! Хлопчики, тендітні як тростинки і лоб в камуфляжі, яким амбразуру можна закривати або вибивати головою люк танка без шкоди для голови! Не дарма старається - попередили ж - або буде план по мобілізації, або самі на фронт помандрують!

| Рейтинг: 0

Чому люди в Україні купують травмати?

Пане Учайкін, моє питання (як і ваше ) риторичне. Я задавав його на багатьої форумах, але так і не отримав відповіді. Можливо ви зможете задати його власникам "нагородної" зброї, які так бояться, що ми отримаємо рівні з ними права: чому я , колишній офіцер МВС, якмий не мав жодних стягнень за свою службу, доки носив погони, міг ходити навіть з автоматом, а вийшовши на пенсію, одразу став неадекватом, якому довірити зброю - НІЗ-ЗЯ! Може вони зададуть собі клопіт пояснити логіку своїх рішень?

| Рейтинг: 0

Подання документів обов'язкове, а відеозйомка заборонена: до мобілізаційного закону внесуть важливі зміни

Зйлмка заборонена? (Поліцейського - можна, а героїв ТЦК - ні?) Чому? Щоб менше було розголосу про подвиги цих бандитів? А якщо їх відстрілювати почнуть, відпловідно права на самозахист від протиправних посягань? Зброю почнете відбирати й саджати за грати? Ви на чолі з вашим евреєм боїтеся озброєного народу більше рассіян! Краще хай маськва, ніж озброєні українці!

| Рейтинг: 0

В Раді пропонують скасувати кримінальну відповідальність за володіння зброєю

"78% висловилось за те, щоб отримати право на володіння цивільною короткоствольною вогнепальною зброєю" - Ну і що? А от жидок при владі має свою точку зору, яка для нього набагато вагоміша думки 1,5 млн українців! Отакий президент в Україні - слуга народу! Чи може хазяїн життя? (Вони ж чомусь всі мають особисту зброю, їм "на часі" і вони "готові", хоч ніколи і близбко не були ні до армії, ні до силовиків!).

| Рейтинг: 3

На Полтавщині поліціянт-пенсіонер приставив до голови водія маршрутки пістолет та погрожував йому

Уявляю, що це бидло витворяло, коли ще носило погони! От черезтаких ми й мамо "високий" рівень довіри до правоохоронних органів. Падаль і знявши форму залишається падаллю. А йому ще реальний срок замінили на іспитовий термін! На якій основі? Він що, хоч покаявся?

| Рейтинг: 3

На Буковині представника ТЦК збили автівкою й напали з сокирою на блок-пост. Відео

Це тільки один випадок. Мало,Тай не бити їх треба - ловити і прямо з дороги, як роблять вони, відправляти в окопи, на передову. І те, що деякі з них прийшли з передової - не виправлання для порушеня закону! Хай геройствують там, де воювали!

| Рейтинг: 0

В Україні розробляють набої проти FPV-дронів

Абсолютно пілтримую Vadim Mokrov. Так само, як для самоборони житла немає кращої збро. ніж та, яка за раз дозволяє випустити в нападаючого кілька "куль" дев"ятого калібру, не вимагаючи точного прицілювання і таких, які не прошиють стіни наскрізь і не полетять далі в невідомому напрямі!

| Рейтинг: 2