Валерий Любченко

Валерий Любченко

Рейтинг 8,2

Офіційне звернення Української асоціації власників зброї

Тут з ІБІСУ, на своїй сторінці у ФБ мене вже назвали ідіотом. Написав що треба просувати альтернативний законопроєкт 4335-1. Ну там завжди були поціновувачі МВС. Видалився з тієї групи, адмін панас маслінник виявився рідкісним хамом.

| Рейтинг: 6

У Бердянську в чоловіка, який стріляв по дітях, поліція вилучила зброю

Ні, не мій товариш, але такий же АТОвець як і я, живемо в одному місті. І я не виправдовую його дій ні в якому разі. Написав комент тільки задля того, аби ми зразу не писали коменти не володіючи всією інформацією, бо деякім ЗМІ, тільки аби ляпнути. Ну насправді, нащо перевіряти інфу? Головне зробити ГАВ і підняти свій рейтінг. А люди не розібравшись пишуть, ну не зовсім адекватні коменти. Рахую, у цьому випадку, так як подана інформація, винуватці - журналюги.

| Рейтинг: 1

У Бердянську в чоловіка, який стріляв по дітях, поліція вилучила зброю

Дітки кажете? Я не виправдовую, але там були довбодятли по 14-15 років, які погрожували йому. А стріляв він у повітря, а не по оніжедеті. Людина приїхала, так з зони ООС, і тут новина - матері лишилося жити пів року - РАК. А тут під вікном якісь довбодятли почали невеличкий шабаш, до речі - дітки вже накатали відказний, самі зазначили що почали перші. Ні - не виправдовую, але, цитую, Добухался "царь", до состояния, в котором, всё скрываемое душевное дерьмо - попёрло наружу!..
Дай боже, щоб вас не торкнулось. Пишіть що завгодно, що він м@дак, що привіз зброю, АЛЕ не пишіть якщо не маєте повної інформації про людину, усіляку гидоту.

| Рейтинг: 4

Как правильно делать замечания

На тому тижні, п'яненький урод, гатив ногами собаку, яку моя дружина прогулювала по вулиці. Йому здалось що вона його налякати хотіла, якщо шо собака здоровенна - йорк. Вийшов я на вулицю, після питання - а якщо тебе так відгамселити, як ти собаку, почув зустрічне питання - хочеш в морду? Не дочекавшись від мене відповіді перейшов зразу в атаку, нападник отримав один удар в точку між носом і верхньою губою, після чого я пішов додому, а нападник ще трохи повозюкавшись на землі пішов собі посилаючи мені прокльони . Висновок - треба бити першим.

| Рейтинг: 4