Володимир Юхимчук

Рейтинг 70,5

Чого очікувати від ухвалення законопроєкту про зброю?

Як же вони вже дістали. Поцікавилися громадською думкою, покрутили її на чоловічому дітородному органі і зробили по своєму, бо бачте вони краще знають що людям можна, а що краще не треба. Чим ці наші гандони кращі русні? Бо діють точно так само як і ті у себе в рашці.

| Рейтинг: 17

«Ще й каски зіпсувала». Співачка Ірина Федишин «перевірила» шоломи від США та обурила цим Мережу

Все правильно зроблено. Судячи зі звуку, перевірялася каска пістолетом і не самою Федишиною. Каска в залежності від класу захисту повинна витримувати пістолетну кулю! Це не будівельна каска що має витримувати падіння з висоти металевих шматків на голову. Я б з рук критикуючих коментаторів ніякої допомоги не приймав би - небезпечно для життя.

| Рейтинг: 1

У ВСУ вирішили відмовитися від мінометів "Молот"

З інформації у ЗМІ - EMCO не виробник зброї, бо не має виробничих потужностей, максимум проведуть передпродажну підготовку, дай боже щоб мінометів з довготривалого зберігання, бо можуть і таких що відпрацювали свій ресурс. В саней він становить не так вже й багато - всього 5000 пострілів, а в нас в АТО вже навіть деякі молоти мають настріл більше 7000.

| Рейтинг: 2

AK-20: ультра-сучасний автомат Калашникова від американців

Проміряти та намалювати - раз плюнути, але ще треба вирахувати допуски (щоб при серійному виробництві все з усім збиралося та працювало), підібрати матеріали, визначитися з характеристиками цих матеріалів, підібрати покриття. Багато операцій обробки проводиться на вузлах у зборі, де теж треба витримувати певний розмір в потрібному полі допусків. І навіть вже на зібраному виробі проводяться оперції з підгонки деталей УСМ. Якби все було так просто їх би вже давно клепали в кожному гаражі.

| Рейтинг: 4

Мотлох, який не витримує стрільби! Міноборони про БТРи Укроборонпрому. Репортаж

Компетентність ПЗ під питанням. "Охолоджений патрон" - вони його що, з холодильника дістали? Точно можу сказати що для патрону 12,7 мм навіть при зменшенні температури до -50 градусів падіння дульної швидкості не більше 25 м/с, при нагріванні приріст ще менший - до 20 м/с. Для патрону 7,62 мм думаю те саме. Це не настільки критичні величини, тим більше для відстані в 50 м.
І ще одне, не існує спеціальних сейфових сталей як і немає розділення на цивільні броньові листи та військові. Сейфи та інкасаторські машини обшивають тією самою натівською "правильною" бронею якщо що.

П.С. Якщо сірка та фосфор перевищують допустимі значення в 30 або 40 разів то це вже не шкідливі домішки, це легуючі елементи :)

| Рейтинг: 5

Суд зобов'язав Генпрокуратуру розслідувати незаконну роздачу Аваковим вогнепальної зброї

А чи можна таких "нагороджених" притягнути до відповідальності за "незаконне" поводження зі зброєю? Вони ж прийняли "незаконну" нагороду, отже мають також нести відповідальність. Враховуючи посади "нагороджених" думаю можна пришвидшити розгляд законопроекту.

| Рейтинг: 1

Деканоїдзе виступила проти права на зброю для населення

Деканоїдзе - грузинська говоряча голова авакова. Що шеф скаже те вона й озвучить. В той час був попит на реформаторів грузинського походження от її і призначили. Одним порухом руки вбила реформу поліції запропонувавши переатестувати міліцію. Потім запропонувала наділити абсолютною владою цю переатестовану міліцію, тепер ось це.

| Рейтинг: 3

Українська компанія «Адрон» представила ручну термобаричну гранату

1) А хто вам сказав що в цьому напрямку ніхто не працює?
2) З розповіді представника що був на виставці - якщо така штука вибухне на бруствері окопу, то витягне все що ховається в окопі назовні, якщо не повністю то частинами. Вибух же в окопі або в приміщенні взагалі проектний. І до речі - подібні речі проектуються не з бухти-барахти, а на прохання замовника, а ті хто замовив, напевне знають, чому та для чого воно їм.
3) Розробник та виробник - приватна компанія ( adron.ua ), тож вони до якості власних виробів мають краще відноситися ніж державні компанії.

| Рейтинг: 0

Компактний гранатомет РГШ-30 від КБ «Високоточні системи»

Цікава розробка, сподіваюсь піде далі випробувань. Доля розPRеного попередника досі невідома. А якщо зважити на нові розробки компанії Адрон - москальня має розбігатися при маленькій підозрі про наявність подібної зброї в нашого солдата.
П.С. Мало хто звернув увагу, але на виставці зброя та безпека компанія Адрон, крім термобаричної ручної гранати РГТ-16С, показувала і термобаричні 30 мм та 40 мм гранати для гранатомета - що знаходяться в розробці. Дуже сподіваюся що їм все вдасться та подібна зброя надійде на озброєння ЗСУ і в необхідній кількості.

| Рейтинг: 3